Montreal tarafından geliştirilen Hyper Scape, 2054’te uzak bir gelecekte geçiyor aksiyon dolu ve yüksek tempolu maçlar.

Ek olarak, Açık Beta yeni bir hack olan Shockwave ve yeni bir silah olan Harpy’i içeriyor. Bu eklemeler önceden Teknik Test'te mevcut olan dokuz silah ve dokuz hacke ilave olarak geliyor. 
Hyper Scape Açık Beta, ek özelleştirme seçenekleri sunan oyun içi mağazanın yanı sıra 30 kademeli ücretsiz bir Battle Pass içerecek. Açık Beta’nın tüm ilerlemesi ve öğeleri, gelecekteki yayınlanacak aşamalara sonra da PC ve konsollarda tam oyuna aktarılacaktır.

 Twitch yayıncılarını  düşünerek baştan aşağı yoğun, dikey hareketli ve hızlı bir Battle Royale deneyimi olarak tasarlandı. Üç oyunculu ve tek oynayan oyuncular, dar sokaklardan geniş çatılara  binaların tepesine tırmanabilme ve ölümcül iç mekanlara seri ve hızlı geçebilme  dinamik çatışmalar.

Oyuncuların çevreye dağılmış silahlarla aynı şekilde toplayabilecekleri Hack kabiliyetlerini getiriyor. Hackler, tüm oyun tarzlarına uygun saldırı ve savunma yetenekleri sunuyor. Örnek verecek olursak mayın döşemek,düşman aramak,görünmez olabilme gibi birçok seçenek bulunmakta.

Hyper Scape Sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

İşlemci: Intel Core i7 4790 veya AMD Ryzen 5 1500X

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 (4 GB) veya AMD Radeon RX 480 (4 GB)

Sabit Disk: 20 GB kullanılabilir alan