PHP Kılavuzu

PHP hakkında kapsamlı bir kılavuzdur. Temel komutlar ve bunların kullanımından genel güvenlik ve işlevlere kadar her şeyi kapsar.  Tam olarak kullanıcı dostu veya çekici rehber değil, ancak tartışmasız en iyilerinden biri. Ayrıca basit yapı ve düzen, mobil cihazlar aracılığıyla dikkat çekici şekilde erişilebilir olmasını sağlar.

Tizag Tarafından Hazırlanan PHP Eğitimi

Bu kaynak, PHP referans materyali olarak idealdir ve büyük ölçüde PHP'nin tanımına, bunları kullanmak için komutlara ve yöntemlere odaklanır. Ders kitabına benzer şekilde doğrudan bir referans görevi görür. Yine  

PHP 101

Adından da anlaşılacağı gibi, PHP 101 acemiler düşünülerek tasarlanmıştır. PHP ile yeni başlıyorsanız ve örnek olarak öğrenmeyi tercih ediyorsanız, incelemeniz  için harika bir yer. Site, Melonfire'ın kurucusu ve CEO'su olan Vikram Vaswani' tarafından hazırlanmış. İçerik açık, öz ve özellikle yeni başlayanlar için anlaşılması son derece kolaydır. Öğrenimin tamamını tamamladıktan sonra, PHP aracılığıyla basit bir RSS haber toplayıcı oluşturmaya geçeceksiniz. Bu sitenin tek dezavantajı, başvurulacak çok fazla ekran görüntüsünün olmamasıdır, bu nedenle PHP kodunun görünümünü tek başınıza öğrenmeniz gerekecek.

PHP ile Hacking  

Bu kılavuz, bölümlere ayrılmıştır ve her biri PHP ile ilgili farklı bir konu veya öğeye sahiptir . Dile genel bir bakış yapılmış ve kısa bir girişi var. Bazı alıştırmaları ve kaynaklara ek bağlantılar ile güzel bir şekilde devam edebilirsiniz. Pratik bir yaklaşım benimseyen dersleri tercih edenler için harika bir referans.

Katil PHP

Dikkate değer derecede yararlı olduğu ortaya çıkan eksantrik joker karakterlerden biridir. Neden eksantrik veya tuhaf?  Piyasadaki eğitimlerin çoğunun aksine, hemen içeri girip PHP ile oynamaya başlıyorsunuz. Çok uğraştırmayan uygulamalı bir öğretici. Siteye girin kullanılabilir PHP becerilerini olabildiğince çabuk öğrenin ve sonra çıkın.

PHP Öğrenin Eğitimi

PHP Eğitimi öğrenin esasen PHP temelleri adım adım indirilebilir videoların listesidir. Yeni başlayanlar için harika ve daha görsel bir rehber sunuyor. Sadece PHP öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda örnekler ve en iyi uygulamalar yoluyla onunla neler yapabileceğinizi de öğreneceksiniz.