Call of Duty: Black Ops Cold War'un ilk çok oyunculu tanıtım fragmanında gördüğüm destansı gemi biniş savaşına kesinlikle katılıyorum .

Geminin gerçek silahlarını oyunda görmesek de (onları kontrol edip edemeyeceğin belli değil), haritanın geri kalanı inanılmaz derecede dinamik görünüyor: gemiden gemiye zip hattı, komutan savaş tekneleri, jet ski ile atla, indir RPG'li bir helikopter. Hatta sualtına bile girebilirsiniz, ya da fragmanın önerdiği gibi aksiyon dolu bir oyun oyuncuları heyecanlandıracak türden.

Call of Duty: Black Ops Cold War'ın dünyanın farklı yerlerinde geçeceği zaten biliniyor. Hatta oyundaki bazı bölümler Türkiye'de de geçecek. Yeni tanıtım videosu, oyunda geçecek bölgeleri biraz daha detaylandırıyor. Geliştirici ekip; Miami, Moskova, Özbekistan ve Kuzey Atlantik gibi bazı bölgelerde, bu oyunun çevrimiçi modunun nasıl oynanacağını açıkça gösteriyor.  Kuzey Atlantik'teki mücadele. Deniz savaşları, bugüne dek zaman zaman karşımıza çıkmıştı  bu kez çok daha etkileyici olacak gibi görünmekte.Tanıtım videosunun bu bölümünde en çok merak edilen şey, savaş gemilerindeki silahların kullanılıp kullanılamayacağı.

Oyuncular  Miami'ye de gidecekler. Bu haritada, hapishane nakil aracı için kurulan bir pusuyu püskürtmeye çalışılıcak  gibi görünüyor. 

Duty: Black Ops Cold War'ın oldukça etkileyici haritalarından bir tanesi de Özbekistan olacak gibi görünmekte. Geliştirici ekibin açıklamalarına göre oyuncular,  haritada NATO kuvvetleri ile Sovyet askerleri arasındaki mücadeleye şahit olacaklar. 

Angola çöllerinin derinliklerinde, ABD yapımı bir keşif uydusunun peşine düşülecek. Oyuncular, çalınan uyduyu ele geçirmek için ABD NATO ittifakını aktif olarak kullanacaklar.