Monster Notebook güç ve performansa ihtiyaç duyan profesyoneller ve kesintisiz oyun deneyimi yaşamak isteyen oyun tutkunları için ürünler geliştiren Monster Notebook, güçlü bilgisayarları ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

Tüm oyunlarda ve yüksek performans gerektiren tüm uygulamalarda maksimum güç elde etmek için tasarlanan Tulpar T7 V21.3.1, objektif performans karşılaştırmaları yapan test uygulaması BAPCo SYSmark 2018’in notebook kategorisinde ilk sırada yer aldı.

BAPCo SYSmark, gerçek dünyadaki uygulamaları ve iş yüklerini daha aza indirerek  sistem performansını ölçüyor ve karşılaştırıyor. Donanım performansı hakkında en güvenilir sonuçları veren test üzerinden toplamda 1886 skor alan Tulpar T7 V21.3.1, dünyanın üstün performanslı dizüstü bilgisayarı ünvanını aldı.


10. nesil Intel® Core™ i7 işlemcili cihaz, gerçek zamanlı ışın izleme bunun yanı sıra  yapay zekâ teknolojilerini sunan NVIDIA® GeForce® RTX 2070 SUPER ekran kartı ve en güçlü internet ağ bağlantısını mümkün hale getiren  Intel® Wi-Fi 6 AX201 kablosuz ağ kartı ile profesyonel bir oyun deneyimi sunuyor.

17,3 inç boyutunda ve 240 HZ yenileme hızında ekranı ile akıcı ve gerçekçi görüntü kalitesi sağlayan Tulpar T7 V21.3.1, yalnızca 2,1 kg ağırlığında olmasıyla oyun tutkunlarına gücü ve mobiliteyi bir arada sunuyor.