css

Takip Et
Cascading Style Sheets, HTML'e ek olarak metin ve format biçimlendirme alanında fazladan olanaklar sunan bir işaretleme dilidir.
Bu etiket ile alakalı diğer etiketlere göz at.
#php #java #javascript #python #c# #c++ #asp.net #c #jquery #r #html #css #node.js #angularjs #reactjs #sql #android #ios #Bootstrap #Framework #Go #Deno #Flutter #SwiftUI
ahmet27 ahmet27 tarafından yayınlandı. 1 ay önce
CSS Kodu Yazmanın Hızlı ve Pratik Yolu : LESS

CSS Kodu Yazmanın Hızlı ve Pratik Yolu : LESS

ablon hazırlama olanağı sunan, yazıları ya da web sayfalarını biçimlendirmek için kullanılan CSS (Cascading Style Sheets=Stil şablonları) HTML’ye ek olarak metin ve format biçimleyicisi bir teknolojidir.
1 0 0
saitikiz saitikiz tarafından yayınlandı. 1 ay önce
Hızlandırılmış Mobil Sayfalar : AMP

Hızlandırılmış Mobil Sayfalar : AMP

Google artık işi ciddiye bindirerek arama sonuçlarında sürekli revizeler gerçekleştiriyor. Google mobil sayfalar için yeni AMP uygulamasını devreye soktu. Webmaster Tools üzerinden görebileceğiniz mobil AMP uygulamasının kullanılması gerektiği ve dikkat edilmesi gereken detaylara değindik.
0 0 0
root root tarafından yayınlandı. 2 ay önce
CSS Değişkenleri Nedir? Nasıl kullanılır?

CSS Değişkenleri Nedir? Nasıl kullanılır?

CSS Değişkenleri ile büyük ölçüde kod satırından kurtulabilirsiniz. Bu değişkenleri tekrar tekrar çağırarak mğkemmel bir CSS dosyasına sahip olmak mümkün. Nasıl mı?
0 0 0
ahmet27 ahmet27 tarafından yayınlandı. 2 ay önce
CSS Display Nedir? Nasıl Kullanılır?

CSS Display Nedir? Nasıl Kullanılır?

Display, özelliği bir HTML elemanı için kullanılan kutu türünü belirtir. Web sayfası içerisinde elemanların ne şekilde konumlandırılaağı ve sayfamızda nasıl görüneceğine ya da görünmeyeceğini belirler.
0 0 0