Laravel Playground nedir?

2 hafta önce , Okuma süresi 1 dakika.

Laravel Playground, BeyondCode'un Laravel kodunu doğrudan tarayıcınızda denemenizi sağlayan yeni ve ücretsiz bir hizmettir.
Laravel Playground nedir?

Tam IDE otomatik tamamlama elde edersiniz ve tüm Laravels özelliklerini hızlı bir şekilde deneyebilirsiniz. Popüler Laravel paketleri bile içerir, böylece Laravel Debugbar'ı hızlı bir şekilde deneyebilir veya ilk Livewire bileşeninizi yazmaya başlayabilirsiniz.

Gelen resmi duyuru burada nasıl çalıştığını Marcel Pociot tarif etmektedir:

Laravel Playground, Laravel kodunuz ve Tinkerwell Web'in manevi halefi için bir sanal alan. Laravel Playground, tarayıcınızda herhangi bir PHP ve Laravel koduyla hızlıca uğraşmayı kolaylaştırır. Blogunuza, belgelerinize veya web sitenize kolayca gömebilirsiniz!

Tinkerwell Web kodu tamamen tarayıcınızda çalışırken, Laravel Playground kodunuzu gerçek sunucularda çalıştırıyor. Bu, istek doğrulama, çoklu Laravel rotaları ve hatta Livewire bileşenleri gibi özellikleri hızlı bir şekilde denemenizi sağlar!

İşte bazı özellikleri gösteren bir örnek:

 

Bu, kod örneklerini hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşmak, yardım istemek ve hatta blog yayınlarınızda kod paylaşmak için gerçekten güçlü bir hizmet olacaktır. Daha fazla bilgi için Laravel Playground ve belgelerine bakın .

#php #Laravel