HUAWEI   "Tek Dokunuşta Bağlan" iletişim kampanyası başlattı.HUAWEI cihazlarının birbirleri ile bağlanmasını sağlayarak günlük hayatta iş hayatında çalışma, iletişim ve eğlence ihtiyaçlarının HUAWEI'nin zengin ürün sağladığı kolaylıklar ve farklılıklar ele alınıyor. 

HUAWEI ürünlerinin kolayca birbirine bağlanmasını sağlayarak Windows ve Android işletim sistemleri arasındaki engelleri kaldırıyor. Telefon ekranının doğrudan Windows masaüstünde ayrı bir cihaz gibi görüntülenmesini ve kullanılmasını sağlayan teknoloji, PC ve cep telefonu kullanımını kökten değiştiriyor.

 HUAWEI'nin bu sistemi tam olarak entegre etmesini sağlayacak olan geniş alan ağları (WAN) ile HUAWEI Share ve HiLink  bağlantı teknolojilerini içeriyor.

HUAWEI   Kullanıcıları içeriklerini cihazlar arasında hızlıca paylaşabilirken  cihazların gerçek potansiyelleri ile tanışma fırsatı buluyor. HUAWEI’nin hem yazılım hem de donanım konusunda dünyanın lider teknoloji şirketlerinden biri olmasının avantajını sağlıyor.

HUAWEI kullanıcılarına yüksek kalite deneyimini ve olağanüstü mobil uygulama dünyasına erişim sağlamaya çalışıyor.   kullanıcılarının aynı ara yüz içindeki farklı birimlerle etkileşime girmesini sağlıyor.  AppGallery, tüm uygulama kategorilerini kapsayan haftalık ortalama 5.000 yeni uygulama ile hızla geliştiriyor.