html
Hiper Metin İşaretleme Dili web sayfalarını oluşturmak için kullanılan standart metin işaretleme dilidir.
129 kişi takip ediyor.
8 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
busralil busralil 1 hafta önce
Microdata Nedir?
Microdata Nedir? HTML standartları olan MicroData hakkında detaylı bilgiler içeren bir makale ile karşınızdayım.
0 0 1
Muhammet Muhammet 2 hafta önce
Back-End / Front-End
Back-End / Front-End Web siteleri gün geçtikçe daha popüler hale gelmekte ve günümüzde vazgeçilmez bir iletişim platformu olarak kullanılmaktadır.
1 1 0

SORU-CEVAPLAR

mahmutbil mahmutbil 3 hafta önce
Kullanıldığında gerçekten işi kolaylaştıran az bilinen 12 HTML elementi!
Kullanıldığında gerçekten işi kolaylaştıran az bilinen 12 HTML elementi! Bu yazıda, HTML kullanılarak yapılabilecek bazı harika şeylere bir göz atacağız. Bazı html elementlerine bakalım, varlığından bile haberdar olmayabilirsiniz.
1 0 0
dev18 dev18 4 hafta önce
Javascript ile Instagram gibi çift tıklamada beğenme nasıl yapılır? Bu yazımızda Instagram'ın kullandığı görselleri çift dokunarak veya tıklayarak beğenme olayını yapacağız. Javascript, CSS, ve tabikide HTML yardımıyla...
0 0 0
dev18 dev18 2 ay önce
Tek satır CSS koduyla sitenize karanlık mod ekleyin!
Tek satır CSS koduyla sitenize karanlık mod ekleyin! Bu yazımızda CSS tek satır bir kod ile web sitesi uygulamalarınızı karanlık mod nasıl ekleyebileceğinizi anlatacağım. CSS harikalar yaratmaya devam ediyor...
0 0 0
saitikiz saitikiz 4 ay önce
Hızlandırılmış Mobil Sayfalar : AMP
Hızlandırılmış Mobil Sayfalar : AMP Google artık işi ciddiye bindirerek arama sonuçlarında sürekli revizeler gerçekleştiriyor. Google mobil sayfalar için yeni AMP uygulamasını devreye soktu. Webmaster Tools üzerinden görebileceğiniz mobil AMP uygulamasının kullanılması gerektiği ve dikkat edilmesi gereken detaylara değindik.
0 0 0
ayse.yilmaz ayse.yilmaz 4 ay önce
HTML DOM (Document Object Model) Nedir?
HTML DOM (Document Object Model) Nedir? Bugün ki konumuzu incelemeden önce, Object-Orientated programlama hakkında az da olsa bahsetmemiz de fayda olduğunu düşünüyorum. Nesneye yönelik programlamadaki amaç, bilginin nesnel terimler halinde saklanmasıdır.
0 0 0