Flutter
Flutter, Google tarafından oluşturulan açık kaynaklı bir UI yazılım geliştirme kitidir. Android, iOS, Windows, Mac, Linux, Google Fuşya ve web için uygulamalar geliştirmek için kullanılır. Flutter'ın ilk sürümü kod adı "Sky" olarak biliniyordu ve Android işletim sisteminde çalışıyordu.
37 kişi takip ediyor.
5 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
recepikiz recepikiz 2 yıl önce
Bölüm 1 : Merhaba Flutter!
Bölüm 1 : Merhaba Flutter! Mobil uygulama geliştirme de son zamanlarda popülerleşen bir SDK olarak Flutter maceramıza başlıyoruz. Flutter nedir?, Nasıl öğrenilir? Neler gereklidir? sorularına cevap arayalım...

SORU-CEVAPLAR

regex regex 2 yıl önce
Flutter vs React Native? Sizce Hangisi?
Flutter vs React Native? Sizce Hangisi? Bu günlerde öne çıkan ve trend olan iki ana framework var, bunlar React native ve Flutter. Peki sizce hangisi?
busralil busralil 2 yıl önce
Flutter ile kabartma efektli navigation yapımı
Flutter ile kabartma efektli navigation yapımı Flutter son zamanlarda trend olmaya hızla devam ediyor. Çoklu ortamlı uygulama geliştirme frameworkü olan Flutter daha da çok ses getirecek gibi. Bu yazıda Flutter projelerinizde kabartma efektifine sahip navigasyon yapımını paylaşacağız.
saitikiz saitikiz 2 yıl önce
Flutter SplashScreen kullanarak Firebase Google Oturum Açma Yetkilendirmesi
Flutter SplashScreen kullanarak Firebase Google Oturum Açma Yetkilendirmesi Hiç flutter Uygulamanızda kullanıcı kimlik doğrulaması yapmak istediniz mi? Firebase Kimlik Doğrulaması'nı kullanarak GoogleSignIn () yetkilendirmesinin nasıl ekleneceğini görelim .