Facebook
Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu.
0 kişi takip ediyor.
6 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
gambler gambler 11 ay önce
Instagram'a, şirketlere Özel Otomatik Mesaj Yanıtlama Özelliği Geliyor
Instagram'a, şirketlere Özel Otomatik Mesaj Yanıtlama Özelliği Geliyor Facebook, şirketlerin tercih ettiği Messenger API'sini Instagram'a entegre ediyor. Şu an için kapalı beta aşamasında olan çalışmalar, işletmelerle tüketiciler arasındaki Instagram iletişimini güçlendirecek. Otomatik yanıtlama sistemi sayesinde bir tüketici, yaşadığı soruna kolaylıkla çözüm bulabilecek.

SORU-CEVAPLAR

gambler gambler 11 ay önce
Facebook, yenilenebilir enerjinin çok daha verimli depolanması için yapay zekâyı devreye soktu
Facebook, yenilenebilir enerjinin çok daha verimli depolanması için yapay zekâyı devreye soktu Facebook, Güneş ve rüzgar gibi alternatif enerji kaynakların üretim fazlası enerjilerini depolayacak verimli ve ucuz bir çözüm üretmek için yapay zekâdan faydalanacak.
rg18 rg18 1 yıl önce
Facebook, Dropbox desteğiyle fotoğraf ve video dışa aktarımını genişletiyor
Facebook, Dropbox desteğiyle fotoğraf ve video dışa aktarımını genişletiyor Bu yılın başlarında Facebook , kullanıcıların yüklenen resimleri ve videoları Google Fotoğraflar'a aktarması için dünya çapında bir araç tanıttı
Aleyna Aleyna 1 yıl önce
Facebook ’tan Yeni Arayüz
Facebook ’tan Yeni Arayüz Popüler sosyal medya platformu Facebook güncelleme ve ara yüz değişikliğine gidiyor.
ceylangoz ceylangoz 1 yıl önce
Facebook'un Evden Çalışma Politikası Silikon Vadisini Değiştirecek mi?
Facebook'un Evden Çalışma Politikası Silikon Vadisini Değiştirecek mi? Geçen hafta, Facebook bir bomba bombası olduğunu duyurdu: COVID-19 salgını çöktükten sonra bile, sosyal ağ devi çalışanlarının çoğunun sürekli olarak çalışmasına izin verecek.