windows
Windows, kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan b
54 kişi takip ediyor.
13 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
Gupta Gupta 1 hafta önce
Windows'ta Geliştiriciler İçin Sahip Olmanız Gereken 4 Araç
Windows'ta Geliştiriciler İçin Sahip Olmanız Gereken 4 Araç Bu yazımızda Windows kullanan geliştiricilerin sahip olmamız gereken 4 araçtan bahsedeceğiz.
0 0 0

SORU-CEVAPLAR

Aleyna Aleyna 3 hafta önce
Microsoft, Edge'in Windows 10'dan Neden Kaldırılamadığını Açıkladı
Microsoft, Edge'in Windows 10'dan Neden Kaldırılamadığını Açıkladı Edge'in neden kaldırılamadığına ilişkin bazı yeni açıklamalar yaptı.
0 0 0
Aleyna Aleyna 1 ay önce
Microsoft Flight Simulator Çıktı
Microsoft Flight Simulator Çıktı Microsoft'un yeni uçuş simülasyonu
0 0 0
Aleyna Aleyna 2 ay önce
Windows 10 2004 Sorunlarının Çoğu Çözüldü Yeni Bir Yama Geldi
Windows 10 2004 Sorunlarının Çoğu Çözüldü Yeni Bir Yama Geldi Microsoft’un Windows 10 2004 güncellemesiyle birlikte gelen pek çok hata, KB4568831 yamasıyla birlikte önemli ölçüde çözüldü. Yine de Conexant ses yongasında yer alan hatalar devam ediyor.
0 0 0
Aleyna Aleyna 2 ay önce
Microsoft  Xbox Game Pass'ın Adı Değişti
Microsoft Xbox Game Pass'ın Adı Değişti Microsoft, aylık abonelik servisi Xbox Game Pass'in adında küçük bir değişikliğe gitti. Xbox Game Pass artık yalnızca 'Game Pass' olacak. Microsoft'un neden böyle bir değişiklik yaptığı ise bilinmiyor.
0 0 0