Sevim K. @sevim.tr Junior Developer Türkiye/İSTANBUL Mayıs 2020 tarihinde katıldı.
sevim.tr sevim.tr 1 gün önce
Yapay zekanın robotikte uygulanması kurumsal potansiyeli artırıyor
Yapay zekanın robotikte uygulanması kurumsal potansiyeli artırıyor Yapay zeka ve robotik kombinasyonu, şirketlerin otomasyonu geçmişe taşımasına ve robotlarıyla daha karmaşık ve üst düzey görevlerin üstesinden gelmesine olanak tanıdı.
0 0 0
sevim.tr sevim.tr 6 gün önce
Kod örneklerinizi sosyal medyada dikkat çekici olarak paylaşmak!
Kod örneklerinizi sosyal medyada dikkat çekici olarak paylaşmak! Bu makalemizde sosyal medyada kod örneklerimizi dikkat çekici bir şekilde paylaşma araçlarını sunacağız.
0 0 0
sevim.tr sevim.tr 1 hafta önce
Geliştiriciler İçin Hayatı Daha İyi Hale Getirmeye Yarayacak 7 Basit Kural
Geliştiriciler İçin Hayatı Daha İyi Hale Getirmeye Yarayacak 7 Basit Kural İnsanlar olarak bir süper gücümüz var; oda algının gücüdür. Ünlü bir söze göre, hayat; bize ne olduğunun% 10'u ve bizim ona nasıl tepki verdiğimizin% 90'ıdır.
0 0 0
sevim.tr sevim.tr 1 hafta önce
Veri Analitiğinde 5 Büyük Trend
Veri Analitiğinde 5 Büyük Trend Veri analitiği, verilerin yapılandırıldığı ve faydalı modeller ve eğilimler için incelendiği süreçtir. Burada, veri analizini daha da kullanışlı hale getiren beş eğilimi keşfediyoruz.
0 0 0
sevim.tr sevim.tr 2 hafta önce
Bu yapay zeka, yerel COVID-19 salgınlarını kontrolden çıkmadan önce tespit ediyor
Bu yapay zeka, yerel COVID-19 salgınlarını kontrolden çıkmadan önce tespit ediyor Sistem, farklı ABD eyaletlerindeki vakaların ikiye katlanmasının ne kadar süreceğini tahmin ediyor
0 0 0
sevim.tr sevim.tr 2 hafta önce
Java'da XLSX'i PDF'ye Dönüştürme
Java'da XLSX'i PDF'ye Dönüştürme Cloudmersive API kullanarak Excel dosyalarını Java'da PDF'ye nasıl dönüştüreceğimizi görelim.
0 0 0
sevim.tr sevim.tr 3 hafta önce
Angular ve Angular.js Arasındaki Farklar!
Angular ve Angular.js Arasındaki Farklar! Bu makalede, front-end framework, terimlerin ve adların kullanımını daha bilinçli hale getirmek için Angular ve AngularJS açık kaynak araçları arasındaki temel farkları sizler için derledik.
0 0 0
sevim.tr sevim.tr 4 hafta önce
Java'da Geçici Dizinler Oluşturma
Java'da Geçici Dizinler Oluşturma Java'da geçici dizinler oluşturduğumuzda, onları nereye koyacağımızı işletim sistemine devredebilir veya nereye yerleştirmek istediğimizi kendimiz belirleyebiliriz.
0 0 0
sevim.tr sevim.tr 2 ay önce
iOS 14 ile birlikte iPhone'larda arka planada Youtube çalacak!
iOS 14 ile birlikte iPhone'larda arka planada Youtube çalacak! Paylaşılan bilgilere göre yeni iOS 14 ile birlikte Picture in Picture özelliği kullanılarak Youtube'nin arka planda çalmaya devam etmesi sağlanacak.
1 0 0
sevim.tr sevim.tr 2 ay önce
Android, Apple AirDrop benzer bir uygulama üzerinde çalışıyo!
Android, Apple AirDrop benzer bir uygulama üzerinde çalışıyo! İki dev yazılım markası arasındaki amansız rekabet devam ediyor. Bazı Android cihazlarda bulunan ancak genelinde olmayan Apple cihazlarda ise hızla dosya paylaşımını sağlayan AirDrop benzeri bir uygulama getiriyor.
1 0 0
sevim.tr sevim.tr 2 ay önce
Android telefonunuzda bu uygulamalar varsa hemen silin!
Android telefonunuzda bu uygulamalar varsa hemen silin! Geçtiğimiz günlerde Google, Play'da bulunan ve Facebook giriş bilgilerini aldığını tespit ettiği 25 uygulamayı kaldırdı. Eğer bu uygulamalar telefonunuzda var ise silmenizi tavsiye ediyoruz.
1 0 0
sevim.tr sevim.tr 5 ay önce
Kodlarımızı kemiren başımızın belası BUG'lar!
Kodlarımızı kemiren başımızın belası BUG'lar! Bug, yazılım ile uğraşan bütün insanların sık sık karşılaştığı bir tabir. Kelime anlamı olarak bug, böcek anlamına gelmektedir.
1 0 0