yazilim.net @root General Manager Türkiye/İSTANBUL Mayıs 2020 tarihinde katıldı.
turkelkoray turkelkoray 1 yıl önce
Laravel Yeni Ek Doğrulama Kuralları
Laravel Yeni Ek Doğrulama Kuralları Laravel Doğrulama sisteminde 60 dan fazla doğrulama kuralı mevcuttur , ancak ya fazlasını mı arıyorsunuz?
4 0 0
nickzsche nickzsche 1 yıl önce
Siber Güvenlik Uygulamalarında Linux Kullanımı
Siber Güvenlik Uygulamalarında Linux Kullanımı Siber Güvenlik Olaylarında Hangi Linux Dağıtımı Kullanılmalı
3 0 2
nickzsche nickzsche 1 yıl önce
Python Os Modül Kullanımı
Python Os Modül Kullanımı Os Modülü ile Sistem Otomasyonu
3 0 1
busralil busralil 1 yıl önce
2021 ve sonrası için en iyi 3 JavaScript Framework
2021 ve sonrası için en iyi 3 JavaScript Framework Sürekli genişleyen teknoloji dünyasında, bir yazılım ürünü için doğru programlama dili seçimi geldiğinde, oldukça zor bir iştir.
7 3 5
Muhammet Muhammet 1 yıl önce
Yone'nin yetenekleri yayınlandı!
Yone'nin yetenekleri yayınlandı! League of Legends'ın çıkacak olan yeni şampiyonu Yone'nin oyun içi yetenekleri yayınlandı.
3 1 0
regex regex 1 yıl önce
Javascript Ekrana Yazdırma Seçenekleri ve Kullanımları Bu yazımızda JavaScript ekrana yazdırma teknikleri ve bunların kullanımlarına değineceğim. Javascript'te 4 temel ekrana yazdırma vardır...
1 0 0
yiit yiit 1 yıl önce
JavaScript Tanımlayıcı Öge Farkları
JavaScript Tanımlayıcı Öge Farkları Özellikle Web Sitelerinde kullanılan JavaScript (JS) dilinin tanımlayıcı ögelerin farklarını hiç merak ettiniz mi?
2 0 0
Muhammet Muhammet 1 yıl önce
League of Legends : 2020 yılında Wild Rift'in konsollar ile mobil platformlara geleceğini duyurdu.
League of Legends : 2020 yılında Wild Rift'in konsollar ile mobil platformlara geleceğini duyurdu. League of Legends’ın mobil ve konsol sürümü(Wild Rift) geliştirici Riot Games tarafından duyuruldu. Tamamen baştan tasarlanan oyun, ilk olarak 2020 yılında Çin'de yayınlanacak
1 1 0
coderin coderin 1 yıl önce
Güzel ve tasarlayarak kod yazmak
Güzel ve tasarlayarak kod yazmak Programlama teknik bir meslek olduğu için, genellikle tasarlamayı düşünmeden ona yaklaşırız. Bu yazımızda tasarlayarak kod yazmanını öneminden bahsedeceğiz.
6 2 0
yiit yiit 1 yıl önce
En İlginç Yazılım Dilleri
En İlginç Yazılım Dilleri Hiç kimsenin kullanmayacağı veya bilmediği yazılım dilleri.
5 1 1
ahmetix ahmetix 1 yıl önce
C++ Dizilere(Array) Giriş Bir bilgisayar programı yaptığınızı düşünün. Kullanıcının 100 değer girmesi isteniyor. Girilen bütün bu sayıların farklı aşamalardan geçeceğini ve bu yüzden hepsini ayrı bir değişkende tutmamız gerektiğini varsayalım.
1 0 0
bugraozkan bugraozkan 1 yıl önce
PHP ile vergi kimlik numarası sorgulama
PHP ile vergi kimlik numarası sorgulama Türkiye vergi kimlik numarasını sorgulayabileceğiniz basit bir sistem.
1 2 4
ayse.yilmaz ayse.yilmaz 1 yıl önce
Insertion Sort Algoritması  ve C/C++,JAVA,PYTHON Örnekleri
Insertion Sort Algoritması ve C/C++,JAVA,PYTHON Örnekleri Insertion Sort Türkçeye Sokma Sıralama ya da Araya Sokma sıralaması şeklinde çevrilmiştir. Temel mantığı işlenen sayının doğru pozisyona yerleştirilmesi üzerinedir.
1 0 0
ayse.yilmaz ayse.yilmaz 1 yıl önce
Klavuz : Yazılıma nasıl ve nereden başlanmalı?
Klavuz : Yazılıma nasıl ve nereden başlanmalı? Farz edelim ki yazılım bilgimiz sıfır ya da biraz bilgimiz var ancak tam olarak nasıl geliştirebiliriz, nereden başlamalıyız ve nasıl bir yol izlemeliyiz gibi sorulara cevap arıyorsak yazımızın devamında bunları bulabilirsiniz.
2 1 0
saitikiz saitikiz 1 yıl önce
MySQL bu hafta 25. Yılını kutladı!
MySQL bu hafta 25. Yılını kutladı! MySQL bu hafta 25. yılını kutladığını duyurdu ve tüm kullanıcılarına teşekkür etti. Ayrıca mesajında MySQL'in nereden nereye geldiği vurgulandı.
1 0 1
regex regex 1 yıl önce
Vue.js'den 3 JavaScript ipucu!
Vue.js'den 3 JavaScript ipucu! Gelişmiş frameworkler ile geliştiricisi seviyemizi attırdığımız bir gerçek. Vue.js'yi incelediğimizde yararlı olacağını düşündüğümüz 3 JavaScript ipuclarını sizler için derledik.
1 0 0
root root 1 yıl önce
Yazilim.net'ten Merhabalar!
Yazilim.net'ten Merhabalar! Uzun bir projelendirme neticesinde yayına hayatına başlatmanın sevinci ve gururunu yaşarken bu platforma neden ihtiyaç duyulduğunu neden böyle bir girişimde bulunduğumuzu anlatmak isteriz.
1 1 3