@rg18 Android Developer Türkiye/İSTANBUL Eylül 2020 tarihinde katıldı.
rg18 rg18 1 yıl önce
Google , yapay zeka destekli  new AI-powered meeting room donamını piyasaya sürdü.
Google , yapay zeka destekli new AI-powered meeting room donamını piyasaya sürdü. Google , toplantı odaları için yeni bir video konferans donanım paketi olan Google Meet Series One'ı duyurdu.
0 0 0
rg18 rg18 1 yıl önce
Google, Epic'in Fortnite  şikayetini reddetmek için  dilekçe sunacak
Google, Epic'in Fortnite şikayetini reddetmek için dilekçe sunacak Geçen ay benim gibi oyun oynamayan drama severler için harikaydı. Mobil cihazlardaki pastadan memnun olmayan Epic , Android ve iOS uygulama mağazalarına bir saldırı başlattı ve Apple'ın Fortnite'ı kaldırmasına yol açtı.
0 0 0
rg18 rg18 1 yıl önce
Facebook, Dropbox desteğiyle fotoğraf ve video dışa aktarımını genişletiyor
Facebook, Dropbox desteğiyle fotoğraf ve video dışa aktarımını genişletiyor Bu yılın başlarında Facebook , kullanıcıların yüklenen resimleri ve videoları Google Fotoğraflar'a aktarması için dünya çapında bir araç tanıttı
0 0 0
rg18 rg18 1 yıl önce
Laravel Installer artık Jetstream desteği içeriyor
Laravel Installer artık Jetstream desteği içeriyor Bugün Laravel ekibi , Jetstream projelerini hızlı bir şekilde başlatmak için destek içeren " laravel / installer " ın yeni bir ana sürümünü yayınladı
0 0 0
rg18 rg18 1 yıl önce
Android'de YouTube Müzik için yedi ipucu ve püf noktası
Android'de YouTube Müzik için yedi ipucu ve püf noktası Haberleri duymadıysanız, Google bu yıl denenmiş ve gerçek Google Play Müzik'i emekliye ayıracak. Onun yerine Google'ın en son müzik akışı hizmeti olan YouTube Music olacak.
0 0 0
rg18 rg18 1 yıl önce
Samsung Galaxy Note20 Ultra ile ilgili en iyi 5 şey
Samsung Galaxy Note20 Ultra ile ilgili en iyi 5 şey Samsung Galaxy Note20 Ultra, şu anda satın alabileceğiniz en pahalı telefonlardan biri, ancak aynı zamanda en iyilerinden biri.
0 0 0
rg18 rg18 1 yıl önce
Android TV'de herhangi bir uygulamayı nasıl yükleyebilirim?
Android TV'de herhangi bir uygulamayı nasıl yükleyebilirim? Android TV ile çalışan akıllı TV'niz, set üstü kutunuz veya donanım kilidiniz için Play Store'da bulunmayan bir tarayıcı veya uygulama gibi bir şey yüklemek istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınız hemen anlaşılmaz.
0 0 0
rg18 rg18 1 yıl önce
Google Play Store uygulamasında karanlık mod nasıl etkinleştirilir?
Google Play Store uygulamasında karanlık mod nasıl etkinleştirilir? Karanlık modun Eylül 2019'da Android 10'da sistem genelinde gelmesi gerçeğine rağmen, Google'ın kendi birinci taraf uygulamalarındaki özellik için oldukça yavaş ilerliyor.
0 0 0
rg18 rg18 1 yıl önce
Gmail'de depolama alanı nasıl açılır?
Gmail'de depolama alanı nasıl açılır? Google'ın hesabınıza ücretsiz olarak ayırdığı 15 GB depolama alanı kağıt üzerinde makul bir miktar gibi görünebilir, ancak pratikte 2020'de çalışmak için pek yer yok.
0 0 0