Hakan Altın @regex Senior Back End Developer Türkiye/İSTANBUL Mayıs 2020 tarihinde katıldı.
regex regex 1 yıl önce
AlpineJS Bileşenlerini x-cloak ile gizleme
AlpineJS Bileşenlerini x-cloak ile gizleme Bir javascript framework kullanırken, büyük olasılıkla öğeleri tamamen işlenene kadar gizlemenin bir yoluna ihtiyacınız olacaktır.
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
Developer arkadaşlara yöneltilen teknik olmayan mülakat soruları!
Developer arkadaşlara yöneltilen teknik olmayan mülakat soruları! İş başvuru sürecini bir çoğumuz ya yaşadık yada yaşayacağız. Geliştirici arkadaşlara genellikle yöneltilen ve teknik olmayan baız soruları sizler için derledik.
2 1 0
regex regex 2 yıl önce
ReactJS Geliştiricilerinin Geleceği
ReactJS Geliştiricilerinin Geleceği ReactJS, daha fazla basitlik ve kullanılabilirlik ile özelleştirilebilir kullanıcı arayüzleri (UI) oluşturmak için açıklayıcı, çok yönlü bir JavaScript frameworküdür. Peki ya geliştiricilerin geleceği nasıl olacak?
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
Yeni Başlayanların Denemesi Gereken 5 React Tabanlı Proje
Yeni Başlayanların Denemesi Gereken 5 React Tabanlı Proje React popüler bir JavaScript Kütüphanesidir. Aynı zamanda React Native ile mobil uygulamalar da geliştirmek mümkündür. Bu yazımızda yeni başlayanlar arkadaşların denemesi gereken 5 proje önereceğiz.
1 1 0
regex regex 2 yıl önce
AdonisJS nedir? Yeni Başlayanlar için AdonisJS
AdonisJS nedir? Yeni Başlayanlar için AdonisJS AdonisJS , Laravel'e çok benzeyen bir Node çerçevesidir. Bu makalemizde AdonisJS'e bir giriş yapacağız.
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
Google Haritalar API'sini React Uygulamalarına Nasıl Entegre Edilir
Google Haritalar API'sini React Uygulamalarına Nasıl Entegre Edilir React uygulamalarınızda Google Harita nasıl kullanılır? Gelin hep beraber Google Map API kullanımını görelim.
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
Mobil Uygulama Geliştiricileri için 5 Üretkenlik Aracı
Mobil Uygulama Geliştiricileri için 5 Üretkenlik Aracı Mobil uygulama geliştirmek kolay değildir ve çok zaman ve çaba gerektirebilir. Bir mobil uygulama geliştiricisi olarak üretken olmak için kullanabileceğiniz bazı araçlar aşağıda verilmiştir.
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
React'e başlamanın 5 basit yolu!
React'e başlamanın 5 basit yolu! React, Facebook tarafından ön uç uygulamaları oluşturmak için oluşturulmuş popüler bir JavaScript frameworküdür.
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
Vue Vite Nedir?
Vue Vite Nedir? Vite, anında etkin modül değişimi ve isteğe bağlı True derleme sunan Lightening sunucudur.
0 1 0
regex regex 2 yıl önce
JavaScript Geliştirmede HTTP Yanıt Durum Kodları
JavaScript Geliştirmede HTTP Yanıt Durum Kodları Node.js API ile çalışırken sık karşılaşılan HTTP durum kodları üzerine bir npm sizlerle...
1 0 0
regex regex 2 yıl önce
Postman Scripting Püf Noktaları
Postman Scripting Püf Noktaları Postman içinde komut dosyası hakkında bilinmesi gereken püf noktaları.
1 0 0
regex regex 2 yıl önce
Flutter vs React Native? Sizce Hangisi?
Flutter vs React Native? Sizce Hangisi? Bu günlerde öne çıkan ve trend olan iki ana framework var, bunlar React native ve Flutter. Peki sizce hangisi?
2 0 0
regex regex 2 yıl önce
React Nedir? ve React'e Giriş
React Nedir? ve React'e Giriş BU yazı dizinde React dersleri işleyeceğiz. React nedir? Nerelerde kullanılır? Başlamak için neler yapmak gerekir?
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
Angular 10'da Bootstrap 4 Kullanımı ve Kurulum
Angular 10'da Bootstrap 4 Kullanımı ve Kurulum Bu yazıda, bootstrap 4'ü Angular 10 uygulamamıza kurmanın farklı yollarını göreceğiz.
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
Node.js Ders 3: Node Paketi Yöneticisi (NPM)
Node.js Ders 3: Node Paketi Yöneticisi (NPM) BU dersimizde nodejs de Paket Yöneticisi konusunu ele alacağız. NPM nedir? Nasıl oluşturulur ve nasıl kurulur gibi soruları hep beraber inceleyeceğiz.
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
React uygulamaları için küçük bir renk seçici bileşeni
React uygulamaları için küçük bir renk seçici bileşeni react-colourful, modern React uygulamaları için küçük bir renk seçici bileşenidir.
1 0 0
regex regex 2 yıl önce
React Bileşenlerine (Components) Genel Bir Bakış
React Bileşenlerine (Components) Genel Bir Bakış React, kullanıcı arayüzleri veya UI bileşenleri oluşturmak için açık kaynaklı bir javascript kitaplığıdır.
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
React'te görselleri kırpma ve yeniden boyutlandırma!
React'te görselleri kırpma ve yeniden boyutlandırma! Uygulamalarınızda görsel yükletmek istediğinizde bazen kırpmak ve yeniden boyutlandırarak kayıt etmek isteyebiliriz. İşte aşağıdaki anlatım bu konuyu içeriyor.
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
GitHub CLI 1.0 Yayınlandı! İşte bilmeniz gereken her şey!
GitHub CLI 1.0 Yayınlandı! İşte bilmeniz gereken her şey! Bu yılın başlarında GitHub, GitHub CLI ve GitHub CLI 1.0'ın beta sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurdu. Şimdi ise tüm işletim sistemlerinde indirilebilir olarak yayınlandı!
1 0 0
regex regex 2 yıl önce
Regex nedir? Regex'in temellerine bir bakış!
Regex nedir? Regex'in temellerine bir bakış! İhtiyacımız olduğunda karşımıza bazen çıkan Regex, önemşi miktarlarda veri işlemediğimiz sürece aslında muhtemelen kullanmayacağımız bir uygulamadır.
0 0 0
regex regex 2 yıl önce
Node.js kullanarak bir Telegram Botu oluşturun
Node.js kullanarak bir Telegram Botu oluşturun Bu yazımızda Node.js kullanarak Telegram'da bir bot oluşturmayı anlatacağız.
0 0 0