Mehmet İnan @minotek Grafik Tasarım Uzmanı Türkiye/İSTANBUL Mayıs 2020 tarihinde katıldı.
minotek minotek 3 ay önce
SQL’de Verileri SELECT ile Kopyalayarak Ekleme
SQL’de Verileri SELECT ile Kopyalayarak Ekleme Bu makalede SQL derslerine devam ediyoruz ve oluşturduğumuz bir veritabanına veri ekleme işlemlerini göreceğiz.
0 0 0
minotek minotek 3 ay önce
SQL'de Manuel Veri Eklemek - INSERT INTO
SQL'de Manuel Veri Eklemek - INSERT INTO Bu makalede SQL derslerine devam ediyoruz ve oluşturduğumuz bir veritabanına veri ekleme işlemlerini göreceğiz.
0 0 0
minotek minotek 3 ay önce
SQL'de Tabloları Silme İşlemi
SQL'de Tabloları Silme İşlemi SQL'de daha önceden oluşturduğunuz tabloları bazen silmeniz gerekebilir. İşte SQL'de tabloları nasıl silebileceğiniz anlatan bir makale ile karşınızdayım.
0 0 0
minotek minotek 3 ay önce
SQL'de Tabloları Değiştirme
SQL'de Tabloları Değiştirme SQL'de daha önceden oluşturulan tablolarımızı güncelleme veya değiştirme işlemleri nasıl yapılır?
0 0 0
minotek minotek 3 ay önce
SQL'de Tablolar Nedir? ve Nasıl Oluşturulur?
SQL'de Tablolar Nedir? ve Nasıl Oluşturulur? Tablolar, SQL veritabanlarındaki birincil organizasyon yapısıdır. Tablodaki her bir satırın veya kaydın ayrı özelliklerini yansıtan bir dizi sütun içerirler.
0 0 0
minotek minotek 4 ay önce
MongoDB Nedir? MongoDB'ye Giriş
MongoDB Nedir? MongoDB'ye Giriş MongoDB bir NoSQL veritabanıdır. Geleneksel SQL tabanlı veritabanlarından farklıdır.
0 0 0
minotek minotek 4 ay önce
Temel Tasarım Teorisi ve Renkler!
Temel Tasarım Teorisi ve Renkler! Tasarım her yerde, 7/24 çevremizde. Daha yakından bakarsak, çevremizdeki şeylerin sadece belirli bir amaçla yapılmadığını görürüz.
0 0 0
minotek minotek 8 ay önce
Ofset Baskının Teknoloji İle İlişkisi
Ofset Baskının Teknoloji İle İlişkisi Amerikalı Ira W. Rubel tarafından 1904 yılında bulunmuş olan ofset baskı günümüz teknolojisinde de kullanılmaya devam eden bir baskı çeşididir. Yüzeysel kaplamalarda kullanılan bu baskı çeşidi genellikle kitap ve dergilerin kapaklarında kullanılır.
0 0 0