Mehmet A. @manipat Junior Developer Türkiye/İSTANBUL Mayıs 2020 tarihinde katıldı.
manipat manipat 2 yıl önce
Next.js Nedir? Next.js'ye genel bir bakış
Next.js Nedir? Next.js'ye genel bir bakış Next.js, React için bir frameworktür. React ile geliştirmeyi çok daha temiz ve verimli hale getirir.
0 0 0
manipat manipat 2 yıl önce
Web Geliştirme İçin İşinizi Görecek 5 Kullanışlı Araç
Web Geliştirme İçin İşinizi Görecek 5 Kullanışlı Araç Web gelişticisi iseniz muhtemelen bunlardan en az birini kullanıyorsunuzdur ama yine de bilgilendirmekte fayda var.
3 1 0
manipat manipat 2 yıl önce
Wikipedia'nın masaüstü sitesi 10 yılda ilk kez yenileniyor!
Wikipedia'nın masaüstü sitesi 10 yılda ilk kez yenileniyor! 20 yıldır hayatımızda olan ve bir dönem ülkemizden erişimin kısıtlandığı Wiki en son 10 yıl önce tasarımında değişikliğe gitmişti.
0 0 0
manipat manipat 2 yıl önce
iOS 13.5 GM yayında! İşte bizi bekleyen yenilikler
iOS 13.5 GM yayında! İşte bizi bekleyen yenilikler 19 Mayıs 2020 itibariyle Apple, iOS 13.5, iPadOS 13.5 ve tvOS 13.4.5 için GM yani Golden Master sürümlerini geliştiricilerin kullanımına sundu.
1 0 0
manipat manipat 2 yıl önce
Geliştiricilerin kullandığı macrolar Bir makro, tuş vuruşlarını veya fare eylemlerini taklit eden otomatik bir giriş dizisidir. Makro genellikle tekrarlayan bir dizi klavye ve fare eylemini değiştirmek için kullanılır ve MS Excel ve MS Word gibi elektronik tablo ve kelime işlem uygulamalarında yaygındır.
0 0 0
manipat manipat 2 yıl önce
Nesnelerin İnterneti - IoT (Internet Of Things)
Nesnelerin İnterneti - IoT (Internet Of Things) Sıklıkla duyduğumuz bu kavram, İlk kez 1999 yılında Kevin Ashton tarafından bir şirket için hazırladığı sunumda kullanılan bir kavramdı.
1 0 0