@kariyer Junior Developer Türkiye/İSTANBUL Mayıs 2020 tarihinde katıldı.
kariyer kariyer 2 ay önce
Çağımızın iş dünyası hastalığı  : Ertelemek - Peki nasıl kurtuluruz?
Çağımızın iş dünyası hastalığı : Ertelemek - Peki nasıl kurtuluruz? Haydi kabul edelim... Hemen hemen hepimiz iş planımızı bir şekilde erteliyoruz peki bu günün işini yarına bırakma atasözü ne olacak?
1 0 0
kariyer kariyer 7 ay önce
Web Developer olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz kaynaklar!
Web Developer olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz kaynaklar! Bu yazımızda bir Index görevi görmesi açısından web developer olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz kaynakları listeliyoruz.
4 1 1
kariyer kariyer 7 ay önce
Çalışanların İşten Ayrılmasına Neden Olan En Önemli Şeyler?
Çalışanların İşten Ayrılmasına Neden Olan En Önemli Şeyler? Bazen şirketler devoloper personelleri takımda tutmakta zorlanabilirler işte bunun en büyük nedenlerinden bazılarını sizler için derledik.
0 0 1
kariyer kariyer 7 ay önce
İş arayışınızda nasıl etkili olabilirsiniz? (Çeviri)
İş arayışınızda nasıl etkili olabilirsiniz? (Çeviri) Veri bilimcisi Mısra Turp kariyer hayatınızda yardımcı olabilecek tecrübelerini anlatıyor: IBM'den myTomorrows'a geçişimden alınan dersler.
0 0 0
kariyer kariyer 8 ay önce
KTÜ Yazılım Kulübü Online Yazılım Zirvesi Düzenliyor
KTÜ Yazılım Kulübü Online Yazılım Zirvesi Düzenliyor 9 Ağustos 2020 Pazar günü saat 13:00'de başlayıp 21:00'e kadar devam etmesi planlanan zirvede bir çok konuşmacı kendi alanında önemli konulara değinecek.
0 0 0
kariyer kariyer 9 ay önce
Back End Developer - Black Out (Ofis) - İstanbul-Şişli Firmamız, Prodüksiyon ve E-Ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketimizin mevcutta olan casting yazılımın geliştirilmesi ve yeni e-ticaret alt yapımızın hazırlanması anlamında, yazılım departmanında görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.
1 0 0
kariyer kariyer 11 ay önce
Yazılım Geliştirme Uzmanı - İstanbul-Ataşehir Atlassian uygulamaları konusunda deneyimli “Yazılım uzmanları” arıyoruz.
0 0 0
kariyer kariyer 11 ay önce
Front End Developer Aranıyor - İstanbul Avrupa Cronom İnsan Kaynakları olarak danışmanlığını yürütmekte olduğumuz İstanbul Avrupa Yakası'nda faaliyet gösteren iş ortağımız için "Front End Developer" arayışımız bulunmaktadır;
0 0 0
kariyer kariyer 11 ay önce
Mobil Oyun Yazılım Mühendisi - İstanbul - Peak İstanbul'da Peak şirketinde ekibimizde yer almak üzere Mobil Oyun geliştirici takım arkadaşları arıyoruz.
0 0 0
kariyer kariyer 11 ay önce
Fullstack Software Developer - İstanbul - Sarıyer ITU Arıteknokentte ki ekibimiz de görevlendirilmek üzere Fullstack Software Developer adayları aramaktayız.
0 0 0