@gambler 0 Türkiye/İSTANBUL Temmuz 2020 tarihinde katıldı.
gambler gambler 1 gün önce
PUBG, PlayStation 5 ve Xbox Series X'te 60 FPS'de oynanabilecek.
PUBG, PlayStation 5 ve Xbox Series X'te 60 FPS'de oynanabilecek. PUBG'nin web sitesinde, popüler oyunun yeni nesil oyun konsolları PlayStation 5 ve Xbox Series X'te 60 FPS'de çalışacağı açıklandı.
0 0 0
gambler gambler 2 gün önce
Telefon, internet ve kablolu TV üyelikleri yarından itibaren e-Devlet üzerinden iptal işlemi yapılabilecek.
Telefon, internet ve kablolu TV üyelikleri yarından itibaren e-Devlet üzerinden iptal işlemi yapılabilecek. 200 binden fazla müşteriye sahip olan elektronik haberleşme işletmecilerinin telefon, internet ve kablolu TV hizmetlerinin iptal başvuruları artık e-Devlet üzerinden iptal edilebilecek.
0 0 0
gambler gambler 3 gün önce
Epic Store'da %70'e lere varan indirim  başladı
Epic Store'da %70'e lere varan indirim başladı Epic Games Store'da yeni indirim dönemi başladı. Cadılar Bayramı kampanyasında son zamanlarda çıkan yeni oyunlar da dahil olmak üzere birbirinden kaliteli onlarca oyun indirime girmiş durumda.
0 0 0
gambler gambler 1 hafta önce
Instagram'a, şirketlere Özel Otomatik Mesaj Yanıtlama Özelliği Geliyor
Instagram'a, şirketlere Özel Otomatik Mesaj Yanıtlama Özelliği Geliyor Facebook, şirketlerin tercih ettiği Messenger API'sini Instagram'a entegre ediyor. Şu an için kapalı beta aşamasında olan çalışmalar, işletmelerle tüketiciler arasındaki Instagram iletişimini güçlendirecek. Otomatik yanıtlama sistemi sayesinde bir tüketici, yaşadığı soruna kolaylıkla çözüm bulabilecek.
1 0 0
gambler gambler 1 hafta önce
Dünyanın en küçük 200W şarj adaptörü 1.3 milyon dolar bağış topladı
Dünyanın en küçük 200W şarj adaptörü 1.3 milyon dolar bağış topladı Omega şarj adaptörü GaN(Galyum Nitrit) materyali sayesinde dünyanın en küçük 200W adaptörü olmayı başardı. Aynı anda 4 cihazı hızlı bir şekilde şarj edebiliyor. Omega rekor bağış topladı.
0 0 0
gambler gambler 1 hafta önce
Xiaomi kablosuz hızlı şarj teknolojisinde 80W seviyesine ulaştı.
Xiaomi kablosuz hızlı şarj teknolojisinde 80W seviyesine ulaştı. Kablosuz hızlı şarj teknolojisi macerasına 7.5W seviyesi ile başlayan Xiaomi bugün 80W seviyesine çıktı. Önümüdeki yıl ise 100W kablosuz şarj seviyesini zorlayacak.
0 0 0
gambler gambler 1 hafta önce
Microsoft, kullanıcıdan izin almadan Office PWA'ları cihazlara yüklüyor
Microsoft, kullanıcıdan izin almadan Office PWA'ları cihazlara yüklüyor Microsoft, bazı Windows 10 bilgisayarlara Office aşamalı web uygulamalarını (PWA'lar) otomatik olarak yüklemeye başladı ve raporlar, Microsoft'un bunu kullanıcı izni olmadan yaptığını gösteriyor.
0 0 0
gambler gambler 1 hafta önce
Facebook, yenilenebilir enerjinin çok daha verimli depolanması için yapay zekâyı devreye soktu
Facebook, yenilenebilir enerjinin çok daha verimli depolanması için yapay zekâyı devreye soktu Facebook, Güneş ve rüzgar gibi alternatif enerji kaynakların üretim fazlası enerjilerini depolayacak verimli ve ucuz bir çözüm üretmek için yapay zekâdan faydalanacak.
0 0 0
gambler gambler 1 hafta önce
Sony'den, PlayStation'daki ses kaydetme özelliği için açıklama: Denetleme için kullanılacak
Sony'den, PlayStation'daki ses kaydetme özelliği için açıklama: Denetleme için kullanılacak Sony'den PlayStation modellerine gelecek olan yeni sesli sohbet işleviyle ilgili açıklama geldi. Şirkete göre bu özellik taciz ve hakaretin önüne geçmek için de kullanılacak.
0 0 0
gambler gambler 1 hafta önce
Epic Store, ilk oyun kütüphanesinde olanlara Observer: System Redux’u %80 indirimle satıyor
Epic Store, ilk oyun kütüphanesinde olanlara Observer: System Redux’u %80 indirimle satıyor Observer'ı üyelere ücretsiz olarak dağıtan Epic Store,ilkinin remaster sürümü Observer: System Redux’u %80 indirimle oyunculara sunuyor.İndirimden 1. oyunu sahip olanlar faydalanacak.
0 0 0
gambler gambler 2 hafta önce
RTÜK üyesi İlhan Taşçı: "Spotify'ın engellenmesi durdurulamaz hale geliyor"
RTÜK üyesi İlhan Taşçı: "Spotify'ın engellenmesi durdurulamaz hale geliyor" Spotify'a erişim engeli ihtimali her geçen saat biraz daha artıyor. RTÜK üyesi İlhan Taşçı, Spotify ile herhangi bir temas kurulamadığını ve erişim engelinin durdurulamaz bir yere gittiğini söyledi.
1 0 0
gambler gambler 3 hafta önce
Pandemi süreci Rus oyun şirketini devler arenasına yükseltdi. Igor ve Dmitry kardeşlerin 2001 yılında kurduğu Playrix şirketi bugün mobil dünyada en çok kazanan ikinci şirket haline geldi. Eşleştirme tarzındaki oyunları büyük ilgi görüyor.
0 0 0
gambler gambler 1 ay önce
Amazon Türkiye’den müthiş haber geldi: Amazon Prime Türkiye’de!
Amazon Türkiye’den müthiş haber geldi: Amazon Prime Türkiye’de! Amazon'un özel hizmeti Amazon Prime, Türkiye'de devreye girdi. Amazon Prime abonelik ücreti aylık 7,90 TL olarak belirlendi. Bu fiyata Prime Video ve Prime Gaming servisleri dahil edildi.
0 0 0
gambler gambler 1 ay önce
Google arama widget'ı iOS 14'le iPhone'larada geldi
Google arama widget'ı iOS 14'le iPhone'larada geldi Yıllardır Android cihazlarda yer alan Google arama widget'ı iOS 14 ile birlikte iPhone'lara geldi. Google'da hızlı bir şekilde arama yapmanızı sağlayacak arama widget'ının kullanım detayları:
0 0 0
gambler gambler 1 ay önce
Nesnelerin İnterneti(IoT) Nedir?  Ne işe yarar?
Nesnelerin İnterneti(IoT) Nedir? Ne işe yarar? Nesnelerin İnterneti kavramı yani IoT (internet of things) tekonolojisi akıllı cihazların birbiriyle iletişim kurması, haberleşmesidir. Günümüzde nesnelerin interneti küçük ev aletlerinden akıllı şehirlere kadar uzanmaktadır. Burada oluşan veriler büyük veri olarak karşımıza çıkmaktadır.
0 0 0
gambler gambler 1 ay önce
BIG DATA (Büyük Veri) Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne işe yarar?
BIG DATA (Büyük Veri) Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne işe yarar? Big data için birçok tanım olsa da, büyük verilerin genellikle “3 V’s” (Volume Variety Velocity) olarak bilinen kavramını içerir:
0 0 0
gambler gambler 1 ay önce
Samsung, 2021 yılında ekran altı kameralı ilk telefonunu piyasaya sürmeyi planlıyor.
Samsung, 2021 yılında ekran altı kameralı ilk telefonunu piyasaya sürmeyi planlıyor. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki yıl ilk ekran altı kamera teknolojisine sahip akıllı telefonunu piyasaya süreceği belirtildi. Bu cihaz Galaxy S21 olabilir.
0 0 0
gambler gambler 1 ay önce
5G akıllı telefonlar bu yıl 275 milyon satış rakamlarına ulaşabilir.
5G akıllı telefonlar bu yıl 275 milyon satış rakamlarına ulaşabilir. 5G uyumlu mobil cihazların fiyatlarının 150$ seviyelerine kadar inmesi hitap ettiği kitleyi arttırdı. Çin’in de etkisiyle bu yıl çeyrek milyardan fazla 5G akıllı telefon satışı bekleniyor.
0 0 0
gambler gambler 2 ay önce
Huawei’ye bir kötü haber daha: SMIC de kara listeye giriyor
Huawei’ye bir kötü haber daha: SMIC de kara listeye giriyor Çin’in en büyük, dünyanın ise en büyük 5 dökümcüsü arasında yer alan SMIC; yakın dönemde Amerikan ambargosuna yakalanabilir. Pentagon düğmeye basmak üzere.
0 0 0
gambler gambler 2 ay önce
Huawei tam 5 yıl önce piyasaya sürülen  telefonu için güncelleme yayınladı
Huawei tam 5 yıl önce piyasaya sürülen telefonu için güncelleme yayınladı Huawei, 2015 yılında ürettiği bir telefon olan Mate 8 modeli için güncelleme yayınladı. Dağıtımına başlanan sistem güncellemesi cihaza Akıllı Şarj işlevi kazandırıyor.
0 0 0
gambler gambler 2 ay önce
TSMC şimdiye kadar 1 milyar adet 7nm yonga işlemci üretti.
TSMC şimdiye kadar 1 milyar adet 7nm yonga işlemci üretti. Qualcomm, Apple, AMD gibi müşterilerine yoğun bir şekilde 7nm yongaları döken TSMC sadece iki yılda 1 milyar adet yonga üretti. Bunda müşterilerinin büyümesinin de etkisi var.
0 0 0