@gambler 0 Türkiye/İSTANBUL Temmuz 2020 tarihinde katıldı.
gambler gambler 16 saat önce
Epic Games toplamda 1.78 milyar dolar yatırım aldı.
Epic Games toplamda 1.78 milyar dolar yatırım aldı. Gelecek ile ilgili çok önemli planları olan Epic Games çıktığı son yatırım turundan 1.78 milyar dolar yatırım elde etmeyi başardı. Sony de 250 milyon dolar katkıda bulundu.
0 0 0
gambler gambler 21 saat önce
Yüzlerce Uygulamanın ABD Yönetimine Veri Aktardığı Ortaya Çıktı
Yüzlerce Uygulamanın ABD Yönetimine Veri Aktardığı Ortaya Çıktı Pentagonla ile ilişkili olan Anomaly Six LLC yaklaşık 500 uygulamaya özel bir takip kodu yerleştirmiş. Üstelik bunun kanunları ihlal etmediği savunuluyor.
0 0 0
gambler gambler 2 gün önce
Epic Store'dan Şok Edici Haber: 120 TL'lik Remnant  From the Ashes ücretsiz oluyor
Epic Store'dan Şok Edici Haber: 120 TL'lik Remnant From the Ashes ücretsiz oluyor Epic Store'dan yine güzel bir haber geldi. Geçtiğimiz yılın en popüler yeni oyunlarından olan Remnant From the Ashes önümüzdeki hafta ücretsiz olacak.
0 0 0
gambler gambler 1 hafta önce
Tiktok'un yeni sahibi Microsoft mu Olacak ?
Tiktok'un yeni sahibi Microsoft mu Olacak ? Microsoft, ABD'de yasaklanması düşünülen TikTok'u satın almak için görüşmeler yaptığını resmi olarak açıkladı. Anlaşma 15 Eylül tarihine kadar tamamlanabilir.
0 0 0
gambler gambler 1 hafta önce
Oyuncu telefonu Black Shark 3S tanıtıldı İşte Özellikleri
Oyuncu telefonu Black Shark 3S tanıtıldı İşte Özellikleri Xiaomi çatısı altında bulunan Black Shark ve Tencent Games ile ortaklaşa geliştirilen oyuncu telefonu Black Shark 3S duyuruldu. İşte Black Shark 3S :
0 0 0
gambler gambler 2 hafta önce
Steam'den önemli hamle: VPN'le başka ülkeden oyun almak artık imkansız
Steam'den önemli hamle: VPN'le başka ülkeden oyun almak artık imkansız Steam bugün market prensiplerinde önemli bir değişikliğe giderek VPN'le başka ülkeden oyun satın almak isteyenlerin işini epey bir zorlaştırdı. SteamDB tarafından ortaya çıkarılan yeni kurala göre, artık oyun satın alırken ilgili ülkeye ait bir ödeme yöntemi kullanma zorunluluğu geldi. Böylece örneğin Amerika'daki bir Steam kullanıcısı, Türkiye'ye ait bir ödeme yöntemine sahip değilse VPN kullansa dahi ülkemizden daha ucuza oyun satın alamayacak.
0 0 0
gambler gambler 2 hafta önce
Spotify'ın ikinci çeyrek verilerine göre kullanıcı alışkanlıkları salgın öncesine yeniden eski haline dönmeye başladı
Spotify'ın ikinci çeyrek verilerine göre kullanıcı alışkanlıkları salgın öncesine yeniden eski haline dönmeye başladı Spotify'ın bu yılın ikinci çeyreğine dair yayınlamış olduğu veriler kullanıcı alışkanlıklarının salgın öncesindeki hallerine geri döndüğünü gösteriyor.
0 0 0
gambler gambler 2 hafta önce
Kavisli Ekrana Sahip Nubia Watch Tanıtıldı
Kavisli Ekrana Sahip Nubia Watch Tanıtıldı Uzunlamasına kavisli AMOLED ekranı ile Nubia Watch bileğinizin bir kısmını sarıyor. 4G aramaları yapabildiğiniz Nubia Watch özellikleri ve fiyatı haberimizde.
1 1 0
gambler gambler 2 hafta önce
Monster Aryond Oyuncu Monitörü Satışa Sunuluyor.
Monster Aryond Oyuncu Monitörü Satışa Sunuluyor. Monster markasının yeni oyuncu monitörü Monster Aryond A27 V1.1 satışa çıkıyor. 1500R kavis, Nvidia G-Sync ve AMD FreeSync desteği öne çıkan özellikleri arasında. Kaslı oyuncu dizüstü dendiğinde akla ilk gelen yerli firma Monster Notebook şimdi de oyuncu monitörü serisine başlıyor. Serinin ilk üyesi Monster Aryond oyuncu monitörü satışa sunuluyor.
0 0 1
gambler gambler 2 hafta önce
Üç Boyutlu Yazıcılarla kemik ve yumuşak doku onarımı hızlandırılma işlemi
Üç Boyutlu Yazıcılarla kemik ve yumuşak doku onarımı hızlandırılma işlemi Bilim insanları kırık kemiklerin iyileşmesini hızlandırmak için küçük, 3D baskılı implantlar geliştirdi. Lego gibi olan bu teknoloji, bir gün insanlar için laboratuvar yapımı organların geliştirilmesine ön ayak olabilir.
1 0 0
gambler gambler 2 hafta önce
Galaxy Tab S7 Özellikleri Belli Oldu
Galaxy Tab S7 Özellikleri Belli Oldu Galaxy Tab S7 tablet modelinde 11 inçlik LCD ekran, Snapdragon 865 yonga seti, 8000mAh kapasiteli batarya, yenilenmiş S-Pen ekran kalemi gibi detaylar yer alıyor.
0 0 0
gambler gambler 2 hafta önce
TikTok uygulaması ABD’li içerik üreticilerine 200 milyon dolar ayırdı
TikTok uygulaması ABD’li içerik üreticilerine 200 milyon dolar ayırdı ABD’de yasaklanması gündeme gelen Çin kaynaklı fenomen TikTok uygulaması, ülkedeki içerik üreticilerine mali destek sağlamak için 200 milyon dolarlık fon ayırdı.
2 1 0
gambler gambler 2 hafta önce
Sony'nin Yeni Oyunu Ghost of Tsushima Piyasalara Çok Hızlı Bir Giriş Yaptı.
Sony'nin Yeni Oyunu Ghost of Tsushima Piyasalara Çok Hızlı Bir Giriş Yaptı. Ghost of Tsushima, ilk hafta sonunda büyük bir ilgi gördü. Sony tarafından bugün yapılan açıklamaya göre Ghost of Tsushima sadece ilk üç gününde tam 2,4 milyon kopya satarak müthiş bir başarıya imza attı.
1 1 0