@ahmetmim Senior Back End Developer Türkiye/İSTANBUL Mayıs 2020 tarihinde katıldı.
ahmetmim ahmetmim 1 yıl önce
VPN Nedir? - VPN Türleri ve Çalışması
VPN Nedir? - VPN Türleri ve Çalışması Bu makalede VPN'ler hakkında detaylı bir bilgiye erişeceksiniz. VPN nedir? Türleri nelerdir? Nasıl çalışırlar? vs
1 0 0
ahmetmim ahmetmim 2 yıl önce
Java geliştiricileri için öğrenebilecekleri en iyi 3 programlama dili
Java geliştiricileri için öğrenebilecekleri en iyi 3 programlama dili Bir Java programcısıysanız ve bilgi ve becerilerinizi genişletmek için daha fazla programlama dili öğrenmeyi düşünüyorsanız, ancak hangi programlama dillerini seçeceğinizden emin değilseniz, o zaman doğru yere geldiniz.
0 0 0
ahmetmim ahmetmim 2 yıl önce
Google, YouTube'u bir alışveriş sitesine dönüştürebilir
Google, YouTube'u bir alışveriş sitesine dönüştürebilir Evet, yanlış duymadınız Google, videolardan öğe satın alma özelliğini test ediyor.
0 0 0
ahmetmim ahmetmim 2 yıl önce
Java'da PowerPoint'i PDF'ye Dönüştürme
Java'da PowerPoint'i PDF'ye Dönüştürme Java ile PowerPoint bir dosyayı PTX veya PPT'yi PDF'ye hızlı ve kolay bir şekilde dönüştüreceğiz.
0 0 0
ahmetmim ahmetmim 2 yıl önce
Java Geliştiricileri için Kotlin'e Geçiş
Java Geliştiricileri için Kotlin'e Geçiş Bu yazımız Java geliştirici arkadaşlardan Kotlin'e geçiş yapmayı düşünenlere bir yol haritası olması amacı taşımaktadır.
0 0 0
ahmetmim ahmetmim 2 yıl önce
Kullanabileceğiniz 5 Faydalı Kotlin Extensions
Kullanabileceğiniz 5 Faydalı Kotlin Extensions Extensions, Kotlin'in en havalı özelliklerinden biridir çünkü bir sınıfı, o sınıfı miras almadan yeni işlevsellikle genişletme yeteneği sağlar!
1 0 0
ahmetmim ahmetmim 2 yıl önce
Android Arayüz Geliştirme
Android Arayüz Geliştirme "Layout" Andoid uygularımızın tasarım kısmını “Layout” kısmından yapmaktayız. Şimdi sizlere Layout kavamı ve türleri hakkında bilgiler vereceğim.
0 0 0