Muhammet Süt @Muhammet Junior Developer Türkiye/İSTANBUL Haziran 2020 tarihinde katıldı.
Muhammet Muhammet 1 yıl önce
APPLE 'dan yeni hamle iPhone ve iPad ekranları 240Hz’e kadar çıkabilecek
APPLE 'dan yeni hamle iPhone ve iPad ekranları 240Hz’e kadar çıkabilecek Apple varsayılan ekran tazeleme hızının 4 katına kadar otomatik olarak çıkabilen ekran teknolojisi üzerinde çalışıyor. Böylece içeriğe göre ekran daha verimli bir şekilde çalışabiliyor.
3 0 0
Muhammet Muhammet 1 yıl önce
İnsan terinden vücuttaki(kortizol miktarını) stres seviyesini ölçebilen giyilebilir bir çip geliştirildi
İnsan terinden vücuttaki(kortizol miktarını) stres seviyesini ölçebilen giyilebilir bir çip geliştirildi EPFL ve Xsensio'unun ortaklaşa yürüttüğü bir araştırmada bilim insanları, bir kişinin terinden, vücudunda salgıladığı kortizol miktarını(stres seviyesini) ölçebilen çip geliştirdiler.
3 0 0
Muhammet Muhammet 2 yıl önce
Back-End / Front-End
Back-End / Front-End Web siteleri gün geçtikçe daha popüler hale gelmekte ve günümüzde vazgeçilmez bir iletişim platformu olarak kullanılmaktadır.
2 1 0
Muhammet Muhammet 2 yıl önce
Marvel's Avengers Bilgisayar için sistem gereksinimlerini yayınlandı.
Marvel's Avengers Bilgisayar için sistem gereksinimlerini yayınlandı. Crystal Dynamics ile Eidos-Montreal tarafından geliştirilen Marvel's Avengers oyununun bilgisayar sistem gereksinimleri yayınlandı.
0 0 0
Muhammet Muhammet 2 yıl önce
Riot Games'in yeni oyunu Valorant'a eklenecek yeni karakter hakkında bilgiler ortaya çıktı
Riot Games'in yeni oyunu Valorant'a eklenecek yeni karakter hakkında bilgiler ortaya çıktı Popüler oyun League of Legends'ın geliştiricisi Riot Games'in yeni oyunu VALORANT'a yeni bir karakter ekleniyor.Yeni karakterin ismi ise Killjoy.
0 0 0
Muhammet Muhammet 2 yıl önce
Yone'nin yetenekleri yayınlandı!
Yone'nin yetenekleri yayınlandı! League of Legends'ın çıkacak olan yeni şampiyonu Yone'nin oyun içi yetenekleri yayınlandı.
3 1 0
Muhammet Muhammet 2 yıl önce
FIFA 21'den oynanış videosu geldi.
FIFA 21'den oynanış videosu geldi. Merakle beklenen FIFA 21 tanıtım videosu yayınlandı.
1 1 0
Muhammet Muhammet 2 yıl önce
LEAGUE OF LEGENDS'ın yeni ormancı karakteri Narin Gonca, Lillia çıktı
LEAGUE OF LEGENDS'ın yeni ormancı karakteri Narin Gonca, Lillia çıktı Riot Games'in geliştirdiği popüler oyun,League of Legends'ın yeni, ormancı rolünde oynanan karakteri Lillia çıktı.Detayları yazımızdan öğreneblirsiniz.
2 0 0
Muhammet Muhammet 2 yıl önce
ROCKET LEAGUE, oynaması ücretsiz hale geliyor
ROCKET LEAGUE, oynaması ücretsiz hale geliyor 75 milyondan fazla oyuncuya sahip olan Rocket League, yakın bir zamanda oynaması tamamen ücretsiz bir hale gelecek. Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Rocket League bu yaz itibari ile Free to Play, yani oynaması tamamen ücretsiz bir hale gelecek.Oyunun ayrıca ücretsiz olmasının ardından Steam sürümünün marketten kaldırılacağı da açıklandı. Bunun sebebi ise tahmin edebileceğiniz gibi Epic Games.
1 0 0
Muhammet Muhammet 2 yıl önce
LOL 10.15 yama notları yayınlandı.
LOL 10.15 yama notları yayınlandı. League of Legends 10.15 Yama Notları
1 1 0
Muhammet Muhammet 2 yıl önce
League of Legends : 2020 yılında Wild Rift'in konsollar ile mobil platformlara geleceğini duyurdu.
League of Legends : 2020 yılında Wild Rift'in konsollar ile mobil platformlara geleceğini duyurdu. League of Legends’ın mobil ve konsol sürümü(Wild Rift) geliştirici Riot Games tarafından duyuruldu. Tamamen baştan tasarlanan oyun, ilk olarak 2020 yılında Çin'de yayınlanacak
1 1 0