Ticaret
Freelancer iş yapmak ve yaptırmak ile ürün/hizmetlerini pazarlamak isteyenlerin sınırsız olarak kullandığı bölüm.
88 kişi takip ediyor.
23 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
nergalwebservices nergalwebservices 4 gün önce
Türkiye'nin En Büyük E-Mail Marketing Zinciri
Türkiye'nin En Büyük E-Mail Marketing Zinciri Nergal Web Services ile reklamınızı e-posta üzerinden yapın, 1 milyondan fazla kurumsal firmaya tek tık ile e-posta gönderin.
gambler gambler 1 yıl önce
Oppo'nun İstanbul'daki akıllı telefon fabrikasında test üretimi başladı.
Oppo'nun İstanbul'daki akıllı telefon fabrikasında test üretimi başladı. Oppo, ükemizdeki fabrikasında test üretimine başladı. Test üretiminde hangi modeller üretildi? Fabrikada kaç kişi çalışacak? Soruların yanıtı haberimizde.
gambler gambler 2 yıl önce
Youtube'nin yeni politikasıyla reklamsız video kalmayacak.
Youtube'nin yeni politikasıyla reklamsız video kalmayacak. YouTube'da daha fazla reklam görmeye hazır olun. Youtube iş ortağı programına üye olmayan kanallarında videolarında artık reklamlar olacak.
gambler gambler 2 yıl önce
Gelecek ay 7/24 EFT dönemi başlıyor!
Gelecek ay 7/24 EFT dönemi başlıyor! EFT'de saat 17.00 sınırlamasını ortadan kaldıran ve bankalar arası 7/24 para transferinin yapılabileceği FAST ödeme sistemi 18 Aralık 2020'de pilot uygulama olarak kullanıma sunulacak.
gambler gambler 2 yıl önce
Telefon, internet ve kablolu TV üyelikleri yarından itibaren e-Devlet üzerinden iptal işlemi yapılabilecek.
Telefon, internet ve kablolu TV üyelikleri yarından itibaren e-Devlet üzerinden iptal işlemi yapılabilecek. 200 binden fazla müşteriye sahip olan elektronik haberleşme işletmecilerinin telefon, internet ve kablolu TV hizmetlerinin iptal başvuruları artık e-Devlet üzerinden iptal edilebilecek.
gambler gambler 2 yıl önce
Instagram'a, şirketlere Özel Otomatik Mesaj Yanıtlama Özelliği Geliyor
Instagram'a, şirketlere Özel Otomatik Mesaj Yanıtlama Özelliği Geliyor Facebook, şirketlerin tercih ettiği Messenger API'sini Instagram'a entegre ediyor. Şu an için kapalı beta aşamasında olan çalışmalar, işletmelerle tüketiciler arasındaki Instagram iletişimini güçlendirecek. Otomatik yanıtlama sistemi sayesinde bir tüketici, yaşadığı soruna kolaylıkla çözüm bulabilecek.
gambler gambler 2 yıl önce
Facebook, yenilenebilir enerjinin çok daha verimli depolanması için yapay zekâyı devreye soktu
Facebook, yenilenebilir enerjinin çok daha verimli depolanması için yapay zekâyı devreye soktu Facebook, Güneş ve rüzgar gibi alternatif enerji kaynakların üretim fazlası enerjilerini depolayacak verimli ve ucuz bir çözüm üretmek için yapay zekâdan faydalanacak.
gambler gambler 2 yıl önce
RTÜK üyesi İlhan Taşçı: "Spotify'ın engellenmesi durdurulamaz hale geliyor"
RTÜK üyesi İlhan Taşçı: "Spotify'ın engellenmesi durdurulamaz hale geliyor" Spotify'a erişim engeli ihtimali her geçen saat biraz daha artıyor. RTÜK üyesi İlhan Taşçı, Spotify ile herhangi bir temas kurulamadığını ve erişim engelinin durdurulamaz bir yere gittiğini söyledi.
gambler gambler 2 yıl önce
Amazon Türkiye’den müthiş haber geldi: Amazon Prime Türkiye’de!
Amazon Türkiye’den müthiş haber geldi: Amazon Prime Türkiye’de! Amazon'un özel hizmeti Amazon Prime, Türkiye'de devreye girdi. Amazon Prime abonelik ücreti aylık 7,90 TL olarak belirlendi. Bu fiyata Prime Video ve Prime Gaming servisleri dahil edildi.
onurapydn onurapydn 2 yıl önce
Hayalinizdeki oyunu gerçeğe dönüştüreyim
Hayalinizdeki oyunu gerçeğe dönüştüreyim Unity3d oyun motoruyla aklınızdaki oyun fikirlerini gerçeğe dönüştürebilirim.
seorehberi seorehberi 2 yıl önce
Seorehberi Dijital Medya Yükselen İçerik Ajansı
Seorehberi Dijital Medya Yükselen İçerik Ajansı Dijital tüm mecralara içerik hizmeti veren SEOREHBERİ.ORG her geçen gün büyümeye devam ediyor.
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
İstegelsin Entegrasyonu İle Morhipo Market'i Açtı
İstegelsin Entegrasyonu İle Morhipo Market'i Açtı İstegelsin alt yapısı ile yeni Morhipo Market
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
Alışveriş Odaklı Bir Uygulama Instagram
Alışveriş Odaklı Bir Uygulama Instagram IG Shopping adında alışveriş odaklı yeni bir uygulama hazırladığı iddia edildi. Uygulama Instagram için yeni bir gelir kaynağı olabilir.