Tasarım
Tasarım bir planın, bir nesnenin ya da bir inşa süreci içinde meydana getirilmesine denir. Elizabeth Adams Hurwitz tarafından kısa ve öz olarak “gerekli olanın araştırılması” şeklinde tanımlanmıştır.
32 kişi takip ediyor.
4 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
minotek minotek 5 ay önce
Temel Tasarım Teorisi ve Renkler!
Temel Tasarım Teorisi ve Renkler! Tasarım her yerde, 7/24 çevremizde. Daha yakından bakarsak, çevremizdeki şeylerin sadece belirli bir amaçla yapılmadığını görürüz.
nergalwebservices nergalwebservices 6 ay önce
Grafik Tasarım Uzmanı Arıyoruz!
Grafik Tasarım Uzmanı Arıyoruz! Nergal Web Services; grafik tasarım konusunda uzman, genç ve dinamik kadrosuna değer katabilecek, araştırma ve geliştirme faliyetlerinde yer almak isteyen, takım çalışmasına yatkın, iletişimde güçlü takım arkadaşları aramaktadır.

SORU-CEVAPLAR

nergalwebservices nergalwebservices 6 ay önce
HTML5 / CSS / JavaScript Uzmanı Arıyoruz!
HTML5 / CSS / JavaScript Uzmanı Arıyoruz! Nergal Web Services; HTML5 / CSS / Bootstrap / JQuery dillerinde uzman, genç ve dinamik kadrosuna değer katabilecek, araştırma ve geliştirme faliyetlerinde yer almak isteyen, takım çalışmasına yatkın, iletişimde güçlü takım arkadaşları aramaktadır.
minotek minotek 9 ay önce
Ofset Baskının Teknoloji İle İlişkisi
Ofset Baskının Teknoloji İle İlişkisi Amerikalı Ira W. Rubel tarafından 1904 yılında bulunmuş olan ofset baskı günümüz teknolojisinde de kullanılmaya devam eden bir baskı çeşididir. Yüzeysel kaplamalarda kullanılan bu baskı çeşidi genellikle kitap ve dergilerin kapaklarında kullanılır.