Sosyal Medya
Sosyal medya, Web 2.0'ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir.
46 kişi takip ediyor.
7 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
gambler gambler 5 ay önce
Youtube'nin yeni politikasıyla reklamsız video kalmayacak.
Youtube'nin yeni politikasıyla reklamsız video kalmayacak. YouTube'da daha fazla reklam görmeye hazır olun. Youtube iş ortağı programına üye olmayan kanallarında videolarında artık reklamlar olacak.
sevim.tr sevim.tr 7 ay önce
Kod örneklerinizi sosyal medyada dikkat çekici olarak paylaşmak!
Kod örneklerinizi sosyal medyada dikkat çekici olarak paylaşmak! Bu makalemizde sosyal medyada kod örneklerimizi dikkat çekici bir şekilde paylaşma araçlarını sunacağız.

SORU-CEVAPLAR

Aleyna Aleyna 8 ay önce
Facebook ’tan Yeni Arayüz
Facebook ’tan Yeni Arayüz Popüler sosyal medya platformu Facebook güncelleme ve ara yüz değişikliğine gidiyor.
jewelrymaster jewelrymaster 8 ay önce
Correct ring finger
Correct ring finger Which is the correct hand and finger to wear engagement and wedding rings? Very often people stumble upon this trivial question - which finger should you wear your engagement ring? How is it worn around the world and what's the history?
Aleyna Aleyna 9 ay önce
Twitter Ücretli Abonelik Sistemi
Twitter Ücretli Abonelik Sistemi Ücretli Twitter abonelik sistemi için iş ilanı açıldı
Aleyna Aleyna 9 ay önce
Sosyal medya düzenlemesinde  5 aşamalı yaptırım
Sosyal medya düzenlemesinde 5 aşamalı yaptırım “Sosyal medya düzenlemesi ile neler değişecek?” sorusunun cevabı netleşmeye başladı. Kısa bir süre önce AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, bu düzenleme için bir temsilcilik modelinin tasarlandığından bahsetmişti. Temsilcilik modelinin detayları neler?