Etiketler #Arduino
Robotik Kodlama
Robotik: Elektronik devreler yardımı ile kodlama dilleri kullanılarak ihtiyaç duyulan yönde komut verme işlemidir. Makine kontrol sistemi, bilgisayar gibi birçok alanda hayatımızın kolaylaştırmakta olanak sağlamaktadır.
46 kişi takip ediyor.
6 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
seorehberi seorehberi 1 yıl önce
Kodlama Neden Bu Kadar Zor?
Kodlama Neden Bu Kadar Zor? Pek çok insan evet, kod öğrenmek zor diyebilir. Ve bu insanların çoğunun pes edip başarısız olması üzücü bir gerçek. Ancak bu insanların anlamadığı şey, 'anında kodlayıcı' diye bir şey olmadığıdır.

SORU-CEVAPLAR

seorehberi seorehberi 1 yıl önce
6 Ayda Nasıl Kodlayıcı Olunur?
6 Ayda Nasıl Kodlayıcı Olunur? Kodlayıcı olmanın en hızlı ve en kolay yolu web geliştirmeye odaklanmaktır. Sadece 6 ayda çok yönlü bir web kodlayıcı olabilirsiniz. Makalemizin detayında nasıl olunur? anlatılmıştır.
Aleyna Aleyna 1 yıl önce
Robotik Kodlama Nedir?
Robotik Kodlama Nedir? STEM uygulaması olarak da bilinen robotik kodlama nedir, nasıl yapılır
saitikiz saitikiz 2 yıl önce
Robotik kodlamada popüler mikrodenetleyici : Ardunio'ya genel bakış
Robotik kodlamada popüler mikrodenetleyici : Ardunio'ya genel bakış Evet arkadaşlar bu gün sizlere son zamalarda popülerliğini arttıran ve hala gelişmekte olan bir mikro denetleyiciden bahsedeceğim ‘Ardunio’.
saitikiz saitikiz 2 yıl önce
Robotik : Ardunio’ya Nasıl Kod Yüklenir?
Robotik : Ardunio’ya Nasıl Kod Yüklenir? Bu gün sizlerle Ardunio’nun programlanmasında kullanılan dilleri işleyeceğiz ve başlangıç olarak küçük bir örnek yapacağız. Arduino, hem C hem de C ++ 'ı satır içi derlemeyle destekler, ancak tüm C / C ++ işlevlerini desteklemez. Bu yüzden bazı temel C ++ özelliklerine sahip bir C alt kümesi.