react
React kullanıcı arayüzü oluşturmaya yarayan açık kaynak kodlu web uygulama çatısı. Facebook önderliğinde bir geliştirici grubu tarafından geliştirilmekte olan React, Model-View-Controller prensibine uygun olarak oluşturulmuştur.
16 kişi takip ediyor.
5 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
regex regex 1 gün önce
React Bileşenlerine (Components) Genel Bir Bakış
React Bileşenlerine (Components) Genel Bir Bakış React, kullanıcı arayüzleri veya UI bileşenleri oluşturmak için açık kaynaklı bir javascript kitaplığıdır.
0 0 0
regex regex 1 gün önce
React'te görselleri kırpma ve yeniden boyutlandırma!
React'te görselleri kırpma ve yeniden boyutlandırma! Uygulamalarınızda görsel yükletmek istediğinizde bazen kırpmak ve yeniden boyutlandırarak kayıt etmek isteyebiliriz. İşte aşağıdaki anlatım bu konuyu içeriyor.
0 0 0

SORU-CEVAPLAR

dev18 dev18 1 hafta önce
React ile Web Uygulamalarınız için Widget oluşturma
React ile Web Uygulamalarınız için Widget oluşturma Widget; orijinal uygulamanın minyatür bir versiyonu olan herhangi bir uygulamadır.Bu makalemizde React ile web widget uygulaması yapalım.
0 0 0
regex regex 2 hafta önce
React'te Sürüklenebilir Bileşenler Oluşturma (Draggable Components)
React'te Sürüklenebilir Bileşenler Oluşturma (Draggable Components) Modern uygulamalarda kullanıcı etkileşimi daha yaygın hale geldikçe, bazen uygulamalarınızda sürüklenebilir bileşenlerin kullanılması güzeldir.
0 0 0
dev18 dev18 2 hafta önce
ReactNative: SVG'yi button olarak kullanma
ReactNative: SVG'yi button olarak kullanma ReactNative ile uygulama geliştirirken SVG formatında bir görseli buton olarak kullanmak isteyebilirsiniz. İşte bu noktada ipuçları içeren bu makaleye göz atmanızı öneririm.
0 0 0