Mobil Uygulamalar
Akıllı telefon, tablet bilgisayar ve akıllı saat gibi mobil cihazlarda çalışması için hazırlanmış uygulama yazılımı.
77 kişi takip ediyor.
39 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
gambler gambler 1 yıl önce
Apple kendi VPN proğramını tanıttı: Private Relay
Apple kendi VPN proğramını tanıttı: Private Relay Apple, WWDC 2021 etkinliğinde, kullanıcının IP adresini gizlemek ve böylece dijital ayak izini takip etmeyi engellemek için tasarladığı Private Relay'i duyurdu.
gambler gambler 2 yıl önce
Simülasyon oyunu Bio Inc. Redemption, Aralık'ta mobil versiyonu çıkıyor.
Simülasyon oyunu Bio Inc. Redemption, Aralık'ta mobil versiyonu çıkıyor. DryGin Studios'un yeni simülasyon oyunu Bio Inc. Redemption, 8 Aralık'ta App Store ve Play store üzerinden iOS ve Android cihazlar için yayınlanacak.
gambler gambler 2 yıl önce
RTÜK üyesi İlhan Taşçı: "Spotify'ın engellenmesi durdurulamaz hale geliyor"
RTÜK üyesi İlhan Taşçı: "Spotify'ın engellenmesi durdurulamaz hale geliyor" Spotify'a erişim engeli ihtimali her geçen saat biraz daha artıyor. RTÜK üyesi İlhan Taşçı, Spotify ile herhangi bir temas kurulamadığını ve erişim engelinin durdurulamaz bir yere gittiğini söyledi.
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
Google Telefon Uygulaması için Yeni 3 Özelliği  Test Etmeye Başladı.
Google Telefon Uygulaması için Yeni 3 Özelliği Test Etmeye Başladı. Google Telefon'a Arayan İsmini Ve Numarasını Sesli Okuma Özelliği Geliyor
dev18 dev18 2 yıl önce
ReactNative: SVG'yi button olarak kullanma
ReactNative: SVG'yi button olarak kullanma ReactNative ile uygulama geliştirirken SVG formatında bir görseli buton olarak kullanmak isteyebilirsiniz. İşte bu noktada ipuçları içeren bu makaleye göz atmanızı öneririm.
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
Hayat Eve Sığar Uygulamasına İhbar Özelliği
Hayat Eve Sığar Uygulamasına İhbar Özelliği Sağlık Bakanlığı'nın Hayat Eve Sığar (HES) adlı mobil uygulamasına ihbarda bulun özelliği
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
Whatsapp'a Yeni Özellik
Whatsapp'a Yeni Özellik Whatsapp Mesajları Otomatik Silecek
gambler gambler 2 yıl önce
Epic Games toplamda 1.78 milyar dolar yatırım aldı.
Epic Games toplamda 1.78 milyar dolar yatırım aldı. Gelecek ile ilgili çok önemli planları olan Epic Games çıktığı son yatırım turundan 1.78 milyar dolar yatırım elde etmeyi başardı. Sony de 250 milyon dolar katkıda bulundu.
gambler gambler 2 yıl önce
Yüzlerce Uygulamanın ABD Yönetimine Veri Aktardığı Ortaya Çıktı
Yüzlerce Uygulamanın ABD Yönetimine Veri Aktardığı Ortaya Çıktı Pentagonla ile ilişkili olan Anomaly Six LLC yaklaşık 500 uygulamaya özel bir takip kodu yerleştirmiş. Üstelik bunun kanunları ihlal etmediği savunuluyor.
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
Google Play Music 2020'nin Sonunda YouTube Müzik Olacak
Google Play Music 2020'nin Sonunda YouTube Müzik Olacak Google Play Müzik'ten Müzik Yöneticisi aracılığıyla müzik yükleyip indiremeyecek.
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
Instagram Reels
Instagram Reels TikTok benzeri Reels video düzenleme aracı
gambler gambler 2 yıl önce
Tiktok'un yeni sahibi Microsoft mu Olacak ?
Tiktok'un yeni sahibi Microsoft mu Olacak ? Microsoft, ABD'de yasaklanması düşünülen TikTok'u satın almak için görüşmeler yaptığını resmi olarak açıkladı. Anlaşma 15 Eylül tarihine kadar tamamlanabilir.
gambler gambler 2 yıl önce
Spotify'ın ikinci çeyrek verilerine göre kullanıcı alışkanlıkları salgın öncesine yeniden eski haline dönmeye başladı
Spotify'ın ikinci çeyrek verilerine göre kullanıcı alışkanlıkları salgın öncesine yeniden eski haline dönmeye başladı Spotify'ın bu yılın ikinci çeyreğine dair yayınlamış olduğu veriler kullanıcı alışkanlıklarının salgın öncesindeki hallerine geri döndüğünü gösteriyor.
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
KAMUDA WHATSAPP VE TELEGRAM YASAKLANIYOR MU?
KAMUDA WHATSAPP VE TELEGRAM YASAKLANIYOR MU? Birçok kişinin haberin detaylarını okumadan “kamu çalışanlarına WhatsApp yasağı gelmiş” şeklinde, özel hayata müdahale edilecek tarzında yanlış bir algı oluşturması nedeniyle Cumhurbaşkanlığı’ndan resmi açıklama geldi.
gambler gambler 2 yıl önce
TikTok uygulaması ABD’li içerik üreticilerine 200 milyon dolar ayırdı
TikTok uygulaması ABD’li içerik üreticilerine 200 milyon dolar ayırdı ABD’de yasaklanması gündeme gelen Çin kaynaklı fenomen TikTok uygulaması, ülkedeki içerik üreticilerine mali destek sağlamak için 200 milyon dolarlık fon ayırdı.
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
Twitter Ücretli Abonelik Sistemi
Twitter Ücretli Abonelik Sistemi Ücretli Twitter abonelik sistemi için iş ilanı açıldı
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
Alışveriş Odaklı Bir Uygulama Instagram
Alışveriş Odaklı Bir Uygulama Instagram IG Shopping adında alışveriş odaklı yeni bir uygulama hazırladığı iddia edildi. Uygulama Instagram için yeni bir gelir kaynağı olabilir.
Aleyna Aleyna 2 yıl önce
 Lenovo Legion Phone  Oyuncu Özellikleriyle Mest Etti
Lenovo Legion Phone Oyuncu Özellikleriyle Mest Etti Lenovo, bir süredir sızıntıları paylaşılan yeni oyuncu telefonu Legion Phone Duel'i resmen tanıttı. 144 Hz ekranı ile dikkat çeken cihaz, 5000 mAh bataryasıyla kesintisiz oyun deneyimi vadediyor.
sevim.tr sevim.tr 2 yıl önce
iOS 14 ile birlikte iPhone'larda arka planada Youtube çalacak!
iOS 14 ile birlikte iPhone'larda arka planada Youtube çalacak! Paylaşılan bilgilere göre yeni iOS 14 ile birlikte Picture in Picture özelliği kullanılarak Youtube'nin arka planda çalmaya devam etmesi sağlanacak.
sevim.tr sevim.tr 2 yıl önce
Android, Apple AirDrop benzer bir uygulama üzerinde çalışıyo!
Android, Apple AirDrop benzer bir uygulama üzerinde çalışıyo! İki dev yazılım markası arasındaki amansız rekabet devam ediyor. Bazı Android cihazlarda bulunan ancak genelinde olmayan Apple cihazlarda ise hızla dosya paylaşımını sağlayan AirDrop benzeri bir uygulama getiriyor.
sevim.tr sevim.tr 2 yıl önce
Android telefonunuzda bu uygulamalar varsa hemen silin!
Android telefonunuzda bu uygulamalar varsa hemen silin! Geçtiğimiz günlerde Google, Play'da bulunan ve Facebook giriş bilgilerini aldığını tespit ettiği 25 uygulamayı kaldırdı. Eğer bu uygulamalar telefonunuzda var ise silmenizi tavsiye ediyoruz.
regex regex 2 yıl önce
React Native
React Native React Native Facebook tarafından geliştirilmiş bir Native mobil platformudur. Ayrıca hem android hem de İOS’a hizmet verebilen bir JavaScript kütüphanesidir.
ayse.yilmaz ayse.yilmaz 2 yıl önce
Progressive Web Apps (PWA) Nedir?
Progressive Web Apps (PWA) Nedir? Mobil cihaz kullanımının giderek arttığı bu günlerde, artık bir mobil uygulamanızın olmayışını kendinize dert etmenize gerek yok. Progressive Web App uygulamaları ile web sitenizin görünümünü ve kullanıcı deneyimini, bir mobil uygulama ile eşdüzeye getirebilirsiniz.
manipat manipat 2 yıl önce
iOS 13.5 GM yayında! İşte bizi bekleyen yenilikler
iOS 13.5 GM yayında! İşte bizi bekleyen yenilikler 19 Mayıs 2020 itibariyle Apple, iOS 13.5, iPadOS 13.5 ve tvOS 13.4.5 için GM yani Golden Master sürümlerini geliştiricilerin kullanımına sundu.
ahmetix ahmetix 2 yıl önce
Google Authenticator Nedir?
Google Authenticator Nedir? 2 adımlı güvenli şekilde doğrulama yapmanıza yarayan güvenlik arabirimidir. Google Authenticator’ün kullanıldığı cihazlar ise iPhone , iPod, Touch veya iPad ve Blackberry’dir.