• 1

LOL 10.15 yama notları yayınlandı.

2 yıl önce , Okuma süresi 1 dakika.

LOL 10.15 yama notları yayınlandı.
League of Legends 10.15 Yama Notları

Bu yama diğerlerine kıyasla biraz daha büyük. 10.15 yaması sırasında yeni şampiyon Lillia Vadi’ye geliyor. Bir süredir Vadi’de çok az gördüğümüz Swain ufak çaplı bir yenilenmeye gidiyor. Çıktığı günden beri yetenek kiti dolayısıyla çok yüksek seçilme-yasaklanma ve kazanma oranına sahip nişancı Aphelios da zayıflatılıyor.

Bunun dışındaki değişiklikler de oyundaki oynanış çeşitliliğini artırmak için yapılıyor. Birkaç şampiyonun egemenliğindeki alt koridor çeşitliliği için Caitlyn bu yama güçlendirilen şampiyonlar arasında.

GÜÇLENDİRMELER

Caityln: Taban saldırı gücü ve hareket hızı arttı.

Gragas: W’nun hasar oranı arttı. R’nin hasar oranı arttı.

Irelia: Pasifin yük başına sağladığı ilave saldırı hızı arttı.

Rakan: Pasifin bekleme süresi ileri yetenek seviyelerinde azaldı ve artık 18. seviyede şekilde duracak şekilde seviye başına azalıyor.

Shen: Pasifin kalkan değeri artı.

Skarner: Q’nun hasar oranı ve ilave hasar oranı artık hedefin azami canına bağlı olarak artıyor; güçlendirme süresi arttı, bedeli arttı ve artık sabit.

Swain: Taban hareket hızı azaldı. Pasifin bekleme süresi azaldı ve artık bekleme süresinde azalmaya bağlı olarak azalıyor; artık mana yenilemiyor. Swain’in Saçartohumların fırlattığı rakipleri çekebilmesine yol açan hata giderildi. Q’nun bekleme süresi azaldı; büyü atışlarının açısı azaldı; artık rakiplerin içinden geçiyor. W’nun menzili arttı; hasarı azaldı; bedeli ileri yetenek seviyelerinde azaldı. E’nin bekleme süresi azaldı; bedeli azaldı ve artık sabit.

Yuumi: Pasifin mana yenileme değeri azaldı; artık azami manaya ve şampiyon seviyesine bağlı olarak artıyor; bekleme süresi azaldı.

 

 

ZAYIFLATMALAR

Aphelios: Q’nun Gözcü Taret’inin etkinleşme menzili azaldı; Gözcü Taret’in etkinleşme süresi arttı. Q’nun Runaan’ın Kasırgası’yla fırlattığı okun rakiplerin deşip geçme etkisi kalktı; Infernum’un kritik vuruş gerçekleştirdiğinde yaptığı alan etkili atışların sayısı azaldı; Infernum’un Runaan’ın Kasırgası’yla birlikte yaptığı alan etkili atışların sayısı azaldı; Infernum’un Runaan’ın Kasırgası’yla birlikte kritik vuruş gerçekleştirdiğinde yaptığı alan etkili atışların sayısı azaldı; Infernum’un Runaan’ın Kasırgası’yla birlikte yaptığı alan etkili atışların boyutu küçüldü.

Fiddlesticks: W’nun minyonlardan kazandığı iyileşme azaldı.

Lee Sin: W’nun bekleme süresi arttı.

Ornn: Taban zırhı azaldı.

Thresh: W’nun bekleme süresi ileri yetenek seviyelerinde arttı.

Twisted Fate: W’nun bekleme süresi ilk yetenek seviyelerinde arttı ve artık sabit değil.

 

Yeni gelecek kostümler, giderilen hatalar gibi detaylar için buraya tıklayıp yazının orijinal haline ulaşabilirsiniz!

 

Kaynak:https://playerbros.com/lol-10-15-yama-notlari/

 

#Oyun #Genel