LEAGUE OF LEGENDS'ın yeni ormancı karakteri Narin Gonca, Lillia çıktı

3 hafta önce , Okuma süresi 1 dakika.

Riot Games'in geliştirdiği popüler oyun,League of Legends'ın yeni, ormancı rolünde oynanan karakteri Lillia çıktı.Detayları yazımızdan öğreneblirsiniz.
LEAGUE OF LEGENDS'ın yeni ormancı karakteri Narin Gonca, Lillia çıktı

League of Legends'ın yeni ormancı karakteri Lillia çıktı

Lillia'nın Q yeteneği yakınında bulunan rakip şampiyonlara büyü hasarı veriyor. Yeteneğin dış kısmındaki rakipler şampiyonlar ise, büyü hasarı yerine gerçek hasar alıyor. Q yeteneğinin bir de ekstra pasifi bulunuyor. Lillia'nın rakiplere isabet eden her yeteneği Lillia'ya hareket hızı kazandırıyor. Q'nun pasifi ise, maksimum 5 yüke kadar birikiyor. Şampiyonun kendi pasifi ise, zamanla rakibin azami can değerinin belirli bir bölümünü büyü hasarı olarak geri veriyor.

Lillia'nın W yeteneğinde belirli bir alan içerisinde kalan rakipler büyü hasarı alıyor. Ayrıca alanın merkezinde bulunan rakipler ise ekstra hasar alıyor. Şampiyonun E yeteneği ise, en ilginç olanı. Harita boyunca menzilsiz bir şekilde Dönertohum gönderen Lillia, rakipleri bir süreliğine yavaşlatıyor. Düş Tozu etkisindeki bütün rakip şampiyonlar uzaklıkları fark etmeksizin bir süreliğine yavaşlıyor ve uyumaya başlıyorlar. Eğer uyuyan rakiplere, takımınızdan birisi hasar verirse daha fazlasını alıyorlar. 

Pasif - Düş Dalı: Lillia'nın yetenekleri Düş Tozu uygulayarak bir süreliğine hedefin azami canının belli bir bölümüne eşdeğer büyü hasarı verir.

●Q - Çiçek Açtıran: Lillia dalını havada sallayarak yakınındaki rakiplere büyü hasarı verir. Dairenin dış kısmında yer alan rakipler gerçek hasar alır. Saldırısı isabet ettiğinde, Lillia hareket hızı kazanır.

●W - Dikkat Et! İik!: Lillia dalıyla yapacağı büyük vuruş için hazırlanır ve rakiplere büyü hasarı verir. Etki alanının merkezindeki rakipler daha fazla hasar alır.

●E - Dönertohum: Lillia başının üstünden bir Dönertohum fırlatarak rakiplere büyü hasarı verir ve onları bir süreliğine yavaşlatır. Eğer Lillia'nın Dönertohum'u ıskalarsa, bir rakiple veya yüzey şekliyle çarpışana dek yuvarlanmaya devam eder.

●R - Mışıl Mışıl: Lillia rakiplerini bir ninni etkisi altında bırakır ve Düş Tozu'ndan etkilenen hedefleri gitgide daha da yavaşlatarak bir süreliğine uyutur. Rakipler hasar alarak uyandığında fazladan büyü hasarı alır.

Yeni ormancı lillia'nın tanıtım videosunu izlemek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

#Oyun