Kariyer
Yazılım dünyasında kariyer planları yapanların ilgisini çekecek iş dünyasında son gelişmeler ve potansiyel kariyer ilanları için.
13 kişi takip ediyor.
8 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
kariyer kariyer 6 gün önce
KTÜ Yazılım Kulübü Online Yazılım Zirvesi Düzenliyor
KTÜ Yazılım Kulübü Online Yazılım Zirvesi Düzenliyor 9 Ağustos 2020 Pazar günü saat 13:00'de başlayıp 21:00'e kadar devam etmesi planlanan zirvede bir çok konuşmacı kendi alanında önemli konulara değinecek.
0 0 0
kariyer kariyer 4 hafta önce
Back End Developer - Black Out (Ofis) - İstanbul-Şişli Firmamız, Prodüksiyon ve E-Ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketimizin mevcutta olan casting yazılımın geliştirilmesi ve yeni e-ticaret alt yapımızın hazırlanması anlamında, yazılım departmanında görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.
1 0 0

SORU-CEVAPLAR

root root 2 ay önce
Yazılıma yeni başlayacak arkadaşlar için : nereden nasıl başlamalıyım? Yazılım dünyasında geliştirici olmak istiyorsunuz? Peki nereden nasıl başlamalıyım gibi sorularınıza cevap mı arıyorsunuz? İşte tam size göre bir yayın...
1 0 0
kariyer kariyer 2 ay önce
Yazılım Geliştirme Uzmanı - İstanbul-Ataşehir Atlassian uygulamaları konusunda deneyimli “Yazılım uzmanları” arıyoruz.
0 0 0
kariyer kariyer 2 ay önce
Front End Developer Aranıyor - İstanbul Avrupa Cronom İnsan Kaynakları olarak danışmanlığını yürütmekte olduğumuz İstanbul Avrupa Yakası'nda faaliyet gösteren iş ortağımız için "Front End Developer" arayışımız bulunmaktadır;
0 0 0
kariyer kariyer 2 ay önce
Mobil Oyun Yazılım Mühendisi - İstanbul - Peak İstanbul'da Peak şirketinde ekibimizde yer almak üzere Mobil Oyun geliştirici takım arkadaşları arıyoruz.
0 0 0
kariyer kariyer 2 ay önce
Fullstack Software Developer - İstanbul - Sarıyer ITU Arıteknokentte ki ekibimiz de görevlendirilmek üzere Fullstack Software Developer adayları aramaktayız.
0 0 0