Kariyer
Yazılım dünyasında kariyer planları yapanların ilgisini çekecek iş dünyasında son gelişmeler ve potansiyel kariyer ilanları için.
91 kişi takip ediyor.
18 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
busralil busralil 1 ay önce
2021 ve sonrası için en iyi 3 JavaScript Framework
2021 ve sonrası için en iyi 3 JavaScript Framework Sürekli genişleyen teknoloji dünyasında, bir yazılım ürünü için doğru programlama dili seçimi geldiğinde, oldukça zor bir iştir.
kariyer kariyer 1 ay önce
Web Developer olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz kaynaklar!
Web Developer olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz kaynaklar! Bu yazımızda bir Index görevi görmesi açısından web developer olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz kaynakları listeliyoruz.
kariyer kariyer 1 ay önce
Çalışanların İşten Ayrılmasına Neden Olan En Önemli Şeyler?
Çalışanların İşten Ayrılmasına Neden Olan En Önemli Şeyler? Bazen şirketler devoloper personelleri takımda tutmakta zorlanabilirler işte bunun en büyük nedenlerinden bazılarını sizler için derledik.
alicangunduz alicangunduz 1 ay önce
YNET Merhaba
YNET Merhaba YNET Merhaba kısa süre içinde sizlere php bilgilerimi düzenli bir ders serisi şeklinde aktaracağım.
kariyer kariyer 2 ay önce
İş arayışınızda nasıl etkili olabilirsiniz? (Çeviri)
İş arayışınızda nasıl etkili olabilirsiniz? (Çeviri) Veri bilimcisi Mısra Turp kariyer hayatınızda yardımcı olabilecek tecrübelerini anlatıyor: IBM'den myTomorrows'a geçişimden alınan dersler.
nergalwebservices nergalwebservices 2 ay önce
İş Başvuru Portalı | Nergal Web Services
İş Başvuru Portalı | Nergal Web Services Nergal Web Services; web tasarım, grafik tasarım, otomasyon sistemleri, mobil uygulama, mobil oyun geliştirme bölümlerinde görevlendirilmek üzere genç ve dinamik kadrosuna değer katabilecek, araştırma ve geliştirme faliyetlerinde yer almak isteyen, takım çalışmasına yatkın, iletişimde güçlü takım arkadaşları aramaktadır.
nergalwebservices nergalwebservices 2 ay önce
Stajyer Başvuru Portalı | Nergal Web Services
Stajyer Başvuru Portalı | Nergal Web Services Nergal Web Services; web tasarım, grafik tasarım, otomasyon sistemleri, mobil uygulama, mobil oyun geliştirme bölümlerinde görevlendirilmek üzere genç ve dinamik kadrosuna değer katabilecek, araştırma ve geliştirme faliyetlerinde yer almak isteyen, takım çalışmasına yatkın, iletişimde güçlü stajyerler aramaktadır.
nergalwebservices nergalwebservices 2 ay önce
Grafik Tasarım Uzmanı Arıyoruz!
Grafik Tasarım Uzmanı Arıyoruz! Nergal Web Services; grafik tasarım konusunda uzman, genç ve dinamik kadrosuna değer katabilecek, araştırma ve geliştirme faliyetlerinde yer almak isteyen, takım çalışmasına yatkın, iletişimde güçlü takım arkadaşları aramaktadır.
nergalwebservices nergalwebservices 2 ay önce
HTML5 / CSS / JavaScript Uzmanı Arıyoruz!
HTML5 / CSS / JavaScript Uzmanı Arıyoruz! Nergal Web Services; HTML5 / CSS / Bootstrap / JQuery dillerinde uzman, genç ve dinamik kadrosuna değer katabilecek, araştırma ve geliştirme faliyetlerinde yer almak isteyen, takım çalışmasına yatkın, iletişimde güçlü takım arkadaşları aramaktadır.
kariyer kariyer 3 ay önce
KTÜ Yazılım Kulübü Online Yazılım Zirvesi Düzenliyor
KTÜ Yazılım Kulübü Online Yazılım Zirvesi Düzenliyor 9 Ağustos 2020 Pazar günü saat 13:00'de başlayıp 21:00'e kadar devam etmesi planlanan zirvede bir çok konuşmacı kendi alanında önemli konulara değinecek.
kariyer kariyer 3 ay önce
Back End Developer - Black Out (Ofis) -  İstanbul-Şişli
Back End Developer - Black Out (Ofis) - İstanbul-Şişli Firmamız, Prodüksiyon ve E-Ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketimizin mevcutta olan casting yazılımın geliştirilmesi ve yeni e-ticaret alt yapımızın hazırlanması anlamında, yazılım departmanında görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.
root root 4 ay önce
Yazılıma yeni başlayacak arkadaşlar için : nereden nasıl başlamalıyım?
Yazılıma yeni başlayacak arkadaşlar için : nereden nasıl başlamalıyım? Yazılım dünyasında geliştirici olmak istiyorsunuz? Peki nereden nasıl başlamalıyım gibi sorularınıza cevap mı arıyorsunuz? İşte tam size göre bir yayın...
kariyer kariyer 5 ay önce
Yazılım Geliştirme Uzmanı - İstanbul-Ataşehir
Yazılım Geliştirme Uzmanı - İstanbul-Ataşehir Atlassian uygulamaları konusunda deneyimli “Yazılım uzmanları” arıyoruz.
kariyer kariyer 5 ay önce
Front End Developer Aranıyor - İstanbul Avrupa
Front End Developer Aranıyor - İstanbul Avrupa Cronom İnsan Kaynakları olarak danışmanlığını yürütmekte olduğumuz İstanbul Avrupa Yakası'nda faaliyet gösteren iş ortağımız için "Front End Developer" arayışımız bulunmaktadır;
kariyer kariyer 5 ay önce
Mobil Oyun Yazılım Mühendisi  - İstanbul - Peak
Mobil Oyun Yazılım Mühendisi - İstanbul - Peak İstanbul'da Peak şirketinde ekibimizde yer almak üzere Mobil Oyun geliştirici takım arkadaşları arıyoruz.
kariyer kariyer 5 ay önce
Fullstack Software Developer - İstanbul - Sarıyer
Fullstack Software Developer - İstanbul - Sarıyer ITU Arıteknokentte ki ekibimiz de görevlendirilmek üzere Fullstack Software Developer adayları aramaktayız.