Kariyer
Yazılım dünyasında kariyer planları yapanların ilgisini çekecek iş dünyasında son gelişmeler ve potansiyel kariyer ilanları için.
102 kişi takip ediyor.
26 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
ghostrider ghostrider 1 yıl önce
Real-Time Operating System(RTOS) Tutorial
Real-Time Operating System(RTOS) Tutorial RTOS has given a new face to the applications. It has greatly affected the development and design of various systems. Find out more about RTOS in this blog.
developer.aylin developer.aylin 1 yıl önce
2021'de Öğrenilecek En İyi 6 Programlama Dili
2021'de Öğrenilecek En İyi 6 Programlama Dili Bilgisayar bilimcileri ve yazılım geliştiricilerine olan talep büyümeye devam ediyor. Yeni insanlar sahaya giriyor ve dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerin yeniden yetkinleştirmeleri isteniyor.
kariyer kariyer 1 yıl önce
Çağımızın iş dünyası hastalığı  : Ertelemek - Peki nasıl kurtuluruz?
Çağımızın iş dünyası hastalığı : Ertelemek - Peki nasıl kurtuluruz? Haydi kabul edelim... Hemen hemen hepimiz iş planımızı bir şekilde erteliyoruz peki bu günün işini yarına bırakma atasözü ne olacak?
gambler gambler 1 yıl önce
Mercedes-Benz Küresel IT Çözümleri Merkezi, İşe Alım Yarışması başlatacak.
Mercedes-Benz Küresel IT Çözümleri Merkezi, İşe Alım Yarışması başlatacak. Mercedes-Benz Otomotiv Küresel IT Çözümleri Merkezi, yeni çalışma arkadaşlarına ulaşabilmek için 6-7 Mart tarihleri arasında “Mercedes-Benz Developer Hiring Challenge”ı yarışmasını başlatıyor
regex regex 2 yıl önce
Developer arkadaşlara yöneltilen teknik olmayan mülakat soruları!
Developer arkadaşlara yöneltilen teknik olmayan mülakat soruları! İş başvuru sürecini bir çoğumuz ya yaşadık yada yaşayacağız. Geliştirici arkadaşlara genellikle yöneltilen ve teknik olmayan baız soruları sizler için derledik.
busralil busralil 2 yıl önce
2021 ve sonrası için en iyi 3 JavaScript Framework
2021 ve sonrası için en iyi 3 JavaScript Framework Sürekli genişleyen teknoloji dünyasında, bir yazılım ürünü için doğru programlama dili seçimi geldiğinde, oldukça zor bir iştir.
kariyer kariyer 2 yıl önce
Web Developer olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz kaynaklar!
Web Developer olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz kaynaklar! Bu yazımızda bir Index görevi görmesi açısından web developer olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz kaynakları listeliyoruz.
kariyer kariyer 2 yıl önce
Çalışanların İşten Ayrılmasına Neden Olan En Önemli Şeyler?
Çalışanların İşten Ayrılmasına Neden Olan En Önemli Şeyler? Bazen şirketler devoloper personelleri takımda tutmakta zorlanabilirler işte bunun en büyük nedenlerinden bazılarını sizler için derledik.
alicangunduz alicangunduz 2 yıl önce
YNET Merhaba
YNET Merhaba YNET Merhaba kısa süre içinde sizlere php bilgilerimi düzenli bir ders serisi şeklinde aktaracağım.
kariyer kariyer 2 yıl önce
İş arayışınızda nasıl etkili olabilirsiniz? (Çeviri)
İş arayışınızda nasıl etkili olabilirsiniz? (Çeviri) Veri bilimcisi Mısra Turp kariyer hayatınızda yardımcı olabilecek tecrübelerini anlatıyor: IBM'den myTomorrows'a geçişimden alınan dersler.
kariyer kariyer 2 yıl önce
KTÜ Yazılım Kulübü Online Yazılım Zirvesi Düzenliyor
KTÜ Yazılım Kulübü Online Yazılım Zirvesi Düzenliyor 9 Ağustos 2020 Pazar günü saat 13:00'de başlayıp 21:00'e kadar devam etmesi planlanan zirvede bir çok konuşmacı kendi alanında önemli konulara değinecek.
kariyer kariyer 2 yıl önce
Back End Developer - Black Out (Ofis) -  İstanbul-Şişli
Back End Developer - Black Out (Ofis) - İstanbul-Şişli Firmamız, Prodüksiyon ve E-Ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketimizin mevcutta olan casting yazılımın geliştirilmesi ve yeni e-ticaret alt yapımızın hazırlanması anlamında, yazılım departmanında görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.
root root 2 yıl önce
Yazılıma yeni başlayacak arkadaşlar için : nereden nasıl başlamalıyım?
Yazılıma yeni başlayacak arkadaşlar için : nereden nasıl başlamalıyım? Yazılım dünyasında geliştirici olmak istiyorsunuz? Peki nereden nasıl başlamalıyım gibi sorularınıza cevap mı arıyorsunuz? İşte tam size göre bir yayın...
kariyer kariyer 2 yıl önce
Yazılım Geliştirme Uzmanı - İstanbul-Ataşehir
Yazılım Geliştirme Uzmanı - İstanbul-Ataşehir Atlassian uygulamaları konusunda deneyimli “Yazılım uzmanları” arıyoruz.
kariyer kariyer 2 yıl önce
Front End Developer Aranıyor - İstanbul Avrupa
Front End Developer Aranıyor - İstanbul Avrupa Cronom İnsan Kaynakları olarak danışmanlığını yürütmekte olduğumuz İstanbul Avrupa Yakası'nda faaliyet gösteren iş ortağımız için "Front End Developer" arayışımız bulunmaktadır;
kariyer kariyer 2 yıl önce
Mobil Oyun Yazılım Mühendisi  - İstanbul - Peak
Mobil Oyun Yazılım Mühendisi - İstanbul - Peak İstanbul'da Peak şirketinde ekibimizde yer almak üzere Mobil Oyun geliştirici takım arkadaşları arıyoruz.
kariyer kariyer 2 yıl önce
Fullstack Software Developer - İstanbul - Sarıyer
Fullstack Software Developer - İstanbul - Sarıyer ITU Arıteknokentte ki ekibimiz de görevlendirilmek üzere Fullstack Software Developer adayları aramaktayız.