Etiketler #swift #objective-c
ios
Apple'ın başlangıçta iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod touch ve iPad'de de kullanılan mobil işletim sistemidir.
59 kişi takip ediyor.
15 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
gambler gambler 1 yıl önce
PUBG'nin yeni oyunu PUBG: New State, İOS ve Android cihazlar için duyuruldu
PUBG'nin yeni oyunu PUBG: New State, İOS ve Android cihazlar için duyuruldu Orijinal battle royale PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'un yapımcıları KRAFON'un yeni PUBG oyunu PUBG: New State, mobil cihazlar için duyuruldu.
gambler gambler 2 yıl önce
Google arama widget'ı iOS 14'le iPhone'larada geldi
Google arama widget'ı iOS 14'le iPhone'larada geldi Yıllardır Android cihazlarda yer alan Google arama widget'ı iOS 14 ile birlikte iPhone'lara geldi. Google'da hızlı bir şekilde arama yapmanızı sağlayacak arama widget'ının kullanım detayları:
busralil busralil 2 yıl önce
iOS'ta Firebase  kullanarak Cloud Messaging yapmak!
iOS'ta Firebase kullanarak Cloud Messaging yapmak! Firebase'de bulut mesajlaşma (Cloud Messaging) nasıl çalışır?
dev18 dev18 2 yıl önce
İOS Swift ile Video İndirme ve Cache Disk
İOS Swift ile Video İndirme ve Cache Disk Video, günümüzün en önemli içerik türlerinden biridir. Her uygulamanın kullanıcılarını cezbetmek için bir tür video içeriğine sahip olması gerekebilir. 
busralil busralil 2 yıl önce
SwiftUI ile özel klavye oluşturun
SwiftUI ile özel klavye oluşturun SwiftUI ile iOS mobil uygulamalarınızda text alanlarında özel klavyenizi oluşturarak açılmasını sağlayabilirsiniz.
regex regex 2 yıl önce
SwiftUI ile Mapview Yapımı ve Kullanımı
SwiftUI ile Mapview Yapımı ve Kullanımı Apple'nin gözdesi SwiftUI ile konum/harita bazlı uygulamaların vazgeçilmezi MapView uygulaması yapalım.
sevim.tr sevim.tr 2 yıl önce
iOS 14 ile birlikte iPhone'larda arka planada Youtube çalacak!
iOS 14 ile birlikte iPhone'larda arka planada Youtube çalacak! Paylaşılan bilgilere göre yeni iOS 14 ile birlikte Picture in Picture özelliği kullanılarak Youtube'nin arka planda çalmaya devam etmesi sağlanacak.
root root 2 yıl önce
Apple'nin yeni UI Framework'ü SwiftUI nedir?
Apple'nin yeni UI Framework'ü SwiftUI nedir? Geçtiğimiz Haziran ayında duyurulan Apple'in gözde arabirimi SwiftUI hakkında merak edilenleri beraber inceleyelim.
manipat manipat 2 yıl önce
iOS 13.5 GM yayında! İşte bizi bekleyen yenilikler
iOS 13.5 GM yayında! İşte bizi bekleyen yenilikler 19 Mayıs 2020 itibariyle Apple, iOS 13.5, iPadOS 13.5 ve tvOS 13.4.5 için GM yani Golden Master sürümlerini geliştiricilerin kullanımına sundu.
root root 2 yıl önce
iOS 14 ile gelişmiş AR desteği geliyor
iOS 14 ile gelişmiş AR desteği geliyor Teknoloji devi Apple AR ile ilgili çok sıkı çalışmalar yaptığı biliniyordu. Son duyulan haberlere göre 14 ile ciddi bir AR desteği geleceği beilirtildi.