Donanım
Bilgisayar donanımı, bir bilgisayarı oluşturan fiziksel parçaların genel adıdır. Bu parçalar dahili ve harici olarak ikiye ayrılır.
11 kişi takip ediyor.
17 içerik eklendi.
Takip Et Etiket Moderatörleri
Katkıda Bulun
Aleyna Aleyna 18 saat önce
MSI GE66 Oyuncu Bilgisayarı
MSI GE66 Oyuncu Bilgisayarı Donanımları dışında tasarımıyla da dikkat çeken MSI GE66
0 0 0
gambler gambler 2 gün önce
Microsoft Surface Duo;  Eylül’de satışa çıkarılacak.
Microsoft Surface Duo; Eylül’de satışa çıkarılacak. Microsoft Surface Duo özel bir menteşe ile tutturulmuş iki adet 5.6 inçlik ekran, Snapdragon 855 yonga seti, 3557mAh kapasiteli batarya, 11MP çözünürlüğünde kamera gibi özelliklere sahip.
0 0 0

SORU-CEVAPLAR

Aleyna Aleyna 1 hafta önce
HUAWEI  Share  Çoklu Ekran Paylaşımı
0 0 0
gambler gambler 2 hafta önce
Oyuncu telefonu Black Shark 3S tanıtıldı İşte Özellikleri
Oyuncu telefonu Black Shark 3S tanıtıldı İşte Özellikleri Xiaomi çatısı altında bulunan Black Shark ve Tencent Games ile ortaklaşa geliştirilen oyuncu telefonu Black Shark 3S duyuruldu. İşte Black Shark 3S :
0 0 0
Aleyna Aleyna 2 hafta önce
Konami Oyuncu Bilgisayarı PES Yapımcısından
Konami Oyuncu Bilgisayarı PES Yapımcısından Pro Evolution Soccer oyunundan tanıdığımız oyun stüdyosu Konami oyuncu bilgisayarı satışına başladı
0 0 0
gambler gambler 2 hafta önce
Kavisli Ekrana Sahip Nubia Watch Tanıtıldı
Kavisli Ekrana Sahip Nubia Watch Tanıtıldı Uzunlamasına kavisli AMOLED ekranı ile Nubia Watch bileğinizin bir kısmını sarıyor. 4G aramaları yapabildiğiniz Nubia Watch özellikleri ve fiyatı haberimizde.
1 1 0
gambler gambler 2 hafta önce
Monster Aryond Oyuncu Monitörü Satışa Sunuluyor.
Monster Aryond Oyuncu Monitörü Satışa Sunuluyor. Monster markasının yeni oyuncu monitörü Monster Aryond A27 V1.1 satışa çıkıyor. 1500R kavis, Nvidia G-Sync ve AMD FreeSync desteği öne çıkan özellikleri arasında. Kaslı oyuncu dizüstü dendiğinde akla ilk gelen yerli firma Monster Notebook şimdi de oyuncu monitörü serisine başlıyor. Serinin ilk üyesi Monster Aryond oyuncu monitörü satışa sunuluyor.
0 0 1
gambler gambler 3 hafta önce
Galaxy Tab S7 Özellikleri Belli Oldu
Galaxy Tab S7 Özellikleri Belli Oldu Galaxy Tab S7 tablet modelinde 11 inçlik LCD ekran, Snapdragon 865 yonga seti, 8000mAh kapasiteli batarya, yenilenmiş S-Pen ekran kalemi gibi detaylar yer alıyor.
0 0 0
Aleyna Aleyna 3 hafta önce
 Lenovo Legion Phone  Oyuncu Özellikleriyle Mest Etti
Lenovo Legion Phone Oyuncu Özellikleriyle Mest Etti Lenovo, bir süredir sızıntıları paylaşılan yeni oyuncu telefonu Legion Phone Duel'i resmen tanıttı. 144 Hz ekranı ile dikkat çeken cihaz, 5000 mAh bataryasıyla kesintisiz oyun deneyimi vadediyor.
1 1 0
ceylangoz ceylangoz 2 ay önce
Veri Miktarı, Aktarım Hızı Trafiği ve Bant Genişliği (Bandwidth)
Veri Miktarı, Aktarım Hızı Trafiği ve Bant Genişliği (Bandwidth) Kocaman kasalardan dizüstü bilgisayarlara, oradan akıllı telefonlara hatta mikron boyutunda belleklere aktardığımız verilerden bahsederken hepimizin kullandığı ölçü birimleri bulunmakta. Kimimiz anlamını biliyor kimimiz sadece tahmin ediyoruz. Bu birimlerde bahsi geçen bit ya da byte, veri miktarı ölçü birimlerinin ta kendileri.
0 0 0
osman osman 3 ay önce
Çokca duyduğumuz Raid nedir ve neden kullanılmalı!
Çokca duyduğumuz Raid nedir ve neden kullanılmalı! aşlangıçta, RAID terimi, ucuz disklerin yedekli dizisi olarak tanımlanır, ancak şimdi genellikle yedekli bir bağımsız disk dizisini ifade eder. RAID depolama, hata toleransı sağlamak, genel performansı artırmak ve bir sistemdeki depolama kapasitesini artırmak için birden fazla disk kullanır.
0 0 0
relog relog 3 ay önce
Hacker ile Etik Hacker arasındaki fark?
Hacker ile Etik Hacker arasındaki fark? Öncelikle hacker ve hacking ne anlama geliyor inceleyelim.
0 0 0
osman osman 3 ay önce
Nanobilim ve Nanoteknoloji artık hayatımızın her anında bizimle.
Nanobilim ve Nanoteknoloji artık hayatımızın her anında bizimle. Evet arkadaşlar yanlış okumadınız. Nanoteknoloji günlük hayatımızda heryerde yediğimiz yiyeceklerden, giydiğimiz kıyafetlere, içinde yaşadığımız binalar ve evlerden, kendi bedenlerimize kadar bir çok alanda karşımıza çıkıyor. Bu makalemizi okuyarak demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Hadi başlayalım.
1 0 1
saitikiz saitikiz 3 ay önce
Mikroişlemci ile Mikrodenetleyici arasındaki farklar
Mikroişlemci ile Mikrodenetleyici arasındaki farklar İkisi de aynı işi yapıyor ne farkı var dediğinizi duyar gibiyim. Hadi o zaman mikroişlemci ile mikrodenetleyiciği beraber inceleyelim.
0 0 0