Call of Duty Mobile 9. sezon için ilk görüntüler sızdı!

2 hafta önce , Okuma süresi 1 dakika.

Call of Duty, çıktığı ilk günden beri Pubg ve Fortnite’ın mobil pazardan aldığı büyük pastadan pay almayı başardı.
Call of Duty Mobile 9. sezon için ilk görüntüler sızdı!

Kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden Call of Duty Mobile 9. sezon özellikleri ile birlikte daha da vazgeçilmez olmanın peşinde.

Call of Duty Mobile 9. sezon özellikleri

Son yıllarda mobil dünyayı saran Battle Royale çılgınlığı, Call of Duty gibi efsane savaş oyunlarını da etkiledi. Hem battle royal hem de farklı savaş modlarıyla karşımıza çıkan mobil oyun şimdi de 9. sezon ile birlikte oyunculara çok daha fazla seçenek sunacak.

Call Of Duty Mobile yeni sezon ilk olarak Battle royale modu için yeni bir harita ile karşımıza çıkabilir. Sızıntıya bakılırsa, Alcatraz haritası olarak geçen haritada oyuncular bir hapishane adasında büyük bir mücadeleye girişecek. Bu adanın Battle royale ve çoklu savaş modu için sunulacağı söyleniyor.

Diğer bir yenilik ise Gunsmith, yani silah ustası. Bu yenilikle birlikte, silahlara yapılan eklemelerin 5 slottan, 10 slota çıkacağı söylentiler arasında. Böylece silahlarımıza çok daha fazla ekleme yapmak mümkün olacak.

Yeni sezon ile birlikte, Modern Warfare’dan hatırladığımız Shield Turret karşımıza çıkacak. Kalkanlı bir ağır makineli olan silahla birlikte düşmanlarınızı kısa sürede etkisiz hale getirebilirsiniz.Tabii ki bu silah skor serileri ile birlikte sunulacak.

Mobil oyun yeni sezonda Warfare’dan aşina olduğumuz yeni bir operatör becerisi olan Equalizer ile oyuncuları etkilemeyi hedefliyor. Bu özellik ile birlikte, düşmanlarınıza karşı yakın savaş durumunda silahlarınızı çok daha hızlı kullanmanız mümkün olacak.

Son olarak ise Call of Duty Mobile yeni sezon ile birlikte iki yeni çok oyunculu haritalar sunulacak. Bunlardan birisi Modern Warfare’den bildiğimiz Pine haritası. Bu haritada ikişer kişilik takımlarla mücadele edilecek.

Diğer bir harita ise Modern Warfare 2’de yer alan Terminal haritası. Orta ölçekli olan bu harita da çok oyunculu mod için düşünülüyor.

9. sezon için çıkış tarihi net olmasa da 6 Ağustos günü ortaya çıkacağı konuşuluyor. Bu sızıntıların dışında çok daha fazla yenilikle gelmesi beklenen Call of Duty yeni sezon sizce nasıl olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak : https://shiftdelete.net/call-of-duty-mobile-9-sezon-icin-ilk-sizinti

#Oyun